У дитячому журналі опублікували казку письменниці з Шепетівщини

У дитячому журналі опублікували казку письменниці з Шепетівщини

Поетеса Олена Іськова-Миклащук добре відома своїм землякам як неодноразова переможниця літературного конкурсу «Коронація слова». Проте жінка не лінується пробувати себе й в інших жанрах літератури. Цього разу вона здивувала читача казкою.

Нещодавно у дитячому журналі «Золоте левеня» було опубліковано казку за авторства Олени Іськової-Миклащук «Хвальковиті саночки».

У дитячому журналі опублікували казку письменниці з Шепетівщини

«Ура! Авторські примірники дитячого журналу «Золоте левеня» отримала. А в них моя перша казочка «Хвальковиті саночки». Вражена якістю, яскравістю та чудовими ілюстраціями видання», — повідомила авторка.

У дитячому журналі опублікували казку письменниці з Шепетівщини

37-річна письменниця народилася у селі Вербівці, що у Шепетівському районі. За освітою — філолог, закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література», здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та мови (німецька) і зарубіжної літератури. Із 2004 року працює вчителем німецької мови та з 2010 — заступником директора з навчально-виховної роботи рідної Вербовецької школи.

Свого часу жінка увійшла до 5-ки ста кращих поетів-освітян України за підсумками конкурсу «Поетичні таланти української освіти». У 2013 році поетеса перемогла у конкурсах гумористичних мініатюр «А Василя Купала…» та «100 творів, які варто прочитати цього літа». Олена є членом Національної спілки письменників України. Вона автор збірок «Рветься душа у небо», «Небо в окопах» та «Світло на дні бліндажа».

Першу перемогу у літературному конкурсі «Коронація слова» Олена здобула в 2017 році — І премія за твір «Нерви» у номінації «Пісенна лірика».

Публікувалася в журналах: «Дніпро», «Чорнильна Хвиля», в Міжнародному журналі «Склянка Часу/Zeitglas», в газетах: «Подільські вісті», «Життя», «Гарний настрій», «Освіта. UA», «Кримська світлиця», в багатьох альманахах та колективних збірках. У співавторстві з композиторами Іваном Пустовим, Віктором Охріменком, Анатолієм Голоскевичем, Миколою Ведмедерею та В’ячеславом Купрієнком створила ряд пісень.

У 2019 році Олена Миклащук взяла участь у мистецькому проєкті «Твоя поетична листівка», де поєднали свої таланти молоді ілюстратори та поети. Свою листівку жінка присвятила захисниками України, які вже не один рік поспіль тримають мирне небо над нашими головами. Восени 2020-го Олена Іськова-Миклащук здобула перемогу в конкурсі «Молода Коронація».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПоетеса з Шепетівщини здобула перемогу на конкурсі «Молодої Коронації-2020»
Письменник Сергій Бакуменко провів «Урок доброти» для шепетівських першокласників
Макс Кідрук приїхав у Шепетівку з хмельницьким письменником
У Шепетівці триває виставка про розстріляні долі
Кому поетеса з Шепетівщини присвятила ліричну листівку?
Макс Кідрук вдруге у Шепетівці презентував свій новий роман

Читайте у цій рубриціФестиваль «Колодар»: з любов’ю до рідного
Шепетівський клуб «Інеш» гідно виступив на Кубку світу «IDSA World Cup»
У Судилківській ТГ жителям маленького села організували концертну програму
У Славуті 31 липня розпочнеться етнофести­валь «КОЛОдар»
Славутчанка здобула перемогу на міжнародному фестивалі мистецтва у Болгарії
В Ізяславській ТГ гостей Свята рибалок частували козацьким кулішем та юшкою