Бібліотекарі люблять читати книги та спілкуватися з людьми

Нещодавно, напередодні Дня бібліотек, відбулися зустрічі з бібліотекарями Шепетівського району. Всі вони відповіли на одне запитання: «Чому обрали свою професію». Як з’ясувалося, переважно всі респонденти мріяли працювати в бібліотеці, а також люблять спілкуватися з людьми та читати книги.

Оксана Слободенюк:

— Мені подобається творча робота. Моя мама більше 20 років пропрацювала в бібліотеці, мені хотілося продовжити її справу. Мама прищепила любов до книги та до прекрасного. Сподіваюсь, що в мене вистачить наснаги впоратися із цікавою творчою працею.

Людмила Кобринська, Цмівська сільська бібліотека:

— Полюбила читати книги ще з раннього дитинства. Адже раніше не було гаджетів, навіть телевізор з’явився пізніше в нашій родині. Тому вдячна долі, що дала таку чудову професію. Я закінчила на відмінно Кам’янець-Подільське училище культури. У мене однорічний онук, який вже любить книги. Він дуже радіє, коли я приношу йому нові.

Тетяна Власюк, Серединці:

— Я вчитель початкових класів. Так склалося життя, що 4 місяці працюю бібліотекарем. Адже ці дві професії мають багато спільного. Мені подобається працювати з дітьми та громадою, пізнавати світ разом із книгою, розвиватися самій та допомагати іншим.

Любов Сідлецька, с. Червоний Цвіт:

— За покликом душі обрала фах і вже працюю 27 років. Люблю багато читати, розмовляти з людьми. Спілкування з односельчанами, на мою думку, головне у роботі бібліотекаря в селі. Саме бібліотекар допоможе розібратися у всіх проблемах, отримати інформацію про нововведення у пенсійному та земельному законодавстві.

Віта Коськовецька, с. Корчик:

— Обравши професію бібліотекаря, що відбулося спонтанно, я гадала, все буде просто і буденно. Коли минав рік за роком моєї роботи, я зрозуміла, що це — багатогранна, цікава та дуже корисна професія, яка щодня розкривається по-новому. Наприклад, офісні працівники мають справу з паперами, а у бібліотекарів без творчості не обійдеться. Врешті-решт, кожний обирає, що йому до вподоби.

Валентина Грабарчук, смт Гриців:

— У захваті від спілкування з різними людьми. Маю можливість втілити в життя свої творчі мрії. Вважаю, що нести культуру — уже смілива місія.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці