Шепетівські учні взяли участь в обласному квесті

ІІ етап обласного квесту «Відома і невідома Хмельничинна», присвячений 80-річчю утворення Хмельницької області, стартував у Шепетівській міській бібліотеці для дітей 17 вересня.

До участі в заході бібліотекарі запросили шепетівських учнів 5-9 класів. Учасники квесту змагалися за звання найерудованішого гравця та найспритнішої команди.

Отож, школярі розділилися на дві команди «Помаранчеві» і «Зелені» по шість учасників у кожній. Гравці отримали маршрутні листи, на яких були зазначені 4 зупинки, розташовані у різних куточках міста: історична, географічна, літературна, архітектурна.

На кожній зупинці команда отримувала завдання, відповідала на запитання, а за кожну правильну відповідь отримувала бали.

Координаторами команд, аби краще орієнтуватися, стали бібліотекарі.

Нарешті, всі зупинки пройдені і на фініш просто-таки «вривається» перша команда «Помаранчевих». За декілька хвилин команда «Зелених» теж завершила свій маршрут.

Всі учасники дуже старалися і після загального підрахунку балів переможцем визнано  команду «Помаранчевих», а в індивідуальному змаганні на найкращого знавця свого краю перемогу здобув Данило Ходоровський.

Попереду в переможців участь у ІІІ етапі, який пройде у м. Хмельницькому.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці