Поетеса з Шепетівщини здобула перемогу на конкурсі «Молодої Коронації-2020»

Церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Молода Коронація» та «Дитяча Коронація» відбулася вчора 20 жовтня. Приємно, що вдруге серед переможців прізвище нашої земляки — молодої і надзвичайно-талановитої поетеси Олени Миклащук з села Вербівці, що У Шепетівському районі.

Її поема «Тато» здобула перемогу в конкурсі «Молода Коронація» у номінації «Дорослі для підлітків». Окрім того поема отримала спеціальну відзнаку «За драматизм відтворення патріотичної тематики».

— Тато — це збірний образ наших захисників. У поемі образ батька передається через сприйняття його дитиною-підлітком, — розповіла Олена.

Поки що не відомо коли поема «Тато» вийде друком.

Свого часу жінка увійшла до 5-ки сто кращих поетів-освітян України, за підсумками конкурсу «Поетичні таланти української освіти. У 2013 році поетеса перемогла у конкурсах гумористичних мініатюр «А Василя Купала…» та «100 творів, які варто прочитати цього літа». Олена є членом Національної спілки письменників України. Вона автор збірок «Рветься душа у небо», «Небо в окопах» та «Світло на дні бліндажа».

Першу перемогу у літературному конкурсі «Коронація слова» Олена здобула в 2017 році — І премія за твір «Нерви» у номінації «Пісенна лірика».

Публікувалася в журналах: «Дніпро», «Чорнильна Хвиля», в Міжнародному журналі «Склянка Часу/Zeitglas», в газетах: «Подільські вісті», «Життя», «Гарний настрій», «Освіта. UA», «Кримська світлиця», в багатьох альманахах та колективних збірках. У співавторстві з композиторами Іваном Пустовим, Віктором Охріменком, Анатолієм Голоскевичем, Миколою Ведмедерею та В’ячеславом Купрієнком створила ряд пісень.

У 2019 році Олена Миклащук взяла участь у мистецькому проєкті «Твоя поетична листівка», де поєднали свої таланти молоді ілюстратори та поети. Свою листівку жінка присвятила захисниками України, які вже не один рік поспіль тримають мирне небо над нашими головами.

Редакція «День за днем» щиро вітає поетесу Олену Миклащук з перемогою у літературному конкурсі «Молода Коронація», бажаємо творчих успіхів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Поетеса з Шепетівщини здобула перемогу на конкурсі «Молодої Коронації-2020»»

  1. Tetyana Yarmolyuk коментує:

    Браво!!!

  2. Лєна Петрук коментує:

    Удачі

  3. Дякую за вітання! Це стимулює писати далі🙂.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці