У музеї Миколи Островського триває виставка мисткині Алли Макарик

«Палітра життя» — саме таку назву має персональна виставка художниці з Нетішина. 13 вересня у виставковій залі шепетівського музею для відвідувачів стартувала експозиція різножанрових творів Алли Макарик.

Художниця і викладач образотворчого мистецтва Нетішенської дитячої художньої школи представила 35 творів мистецтва, серед яких картини олією, пастеллю, батік, витинанки, гобелени.

— Мистецтво витинанки притаманне українцям. Наші пращури прикрашали свої оселі витинанками. Але на цій виставці представлена сучасна витинанка, жінка-берегиня, що огортає Україну — пов’язана із подіями 2014-року. На витинанці «Козацькому роду нема переводу» зображений укріп, це тому що українців часто називають укропами, — розповіла Марія Юзлова, заступник директора музею з наукової роботи.

Марія Юзлова розповідає школярам про сучасну витинанку

Завдяки життєрадісному погляду на оточуючий світ, художниці вдається створювати особливо сонячно-променисті твори. Серед них — чарівна витинанка «Пісня чарівного сонця», пастелі «Спас», «Знову весна», та неперевершена робота на склі «Молитва за Україну», в яких автор передає красу, різнобарвність і неповторність рідного краю.

Після перегляду виставки відвідувачі можуть спробувати свої сили у майстер-класах з образотворчого мистецтва та витинанки.

Щонайменше два тижні роботи Алли Макарик виставлятимуться в музеї Миколи Островського. За цей час всі охочі можуть відвідати виставку та майстер-класи, які пропонують музейники.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці