У Плесні завбібліотеки веде сільські новини

Нещодавно під час робочого візиту «День за днем» у село Плесну, що у Шепетівському районі, завітали у місцеву бібліотеку. Перше, на що звернула увагу її завідуюча Оксана Слободенюк, — на оновлений фонд. На полицях є чтиво на будь-який смак — про любов, фантастичного жанру, детективи, пригодницького жанру, книги про бізнес та новинки сучасних українських авторів.

Наразі бібліотека знаходиться у приміщенні з сучасним ремонтом. По сусідству — дитячий садочок:

— Гроші на ремонт приміщення, всі зручності та нові книги зумів залучити наш сільський голова Микола Павлюк. Також наш місцевий меценат, нині покійний Валентин Грищук, раніше закупив книги у бібліотеку. Ось таке затишне місце маємо тепер для проведення літературних зустрічей клубу «Ще не стемніло» та інших заходів.

Пані Оксана каже, що у її бібліотеці читачі різних вікових категорій знаходять необхідну літературу. Особливо жінка пишається оновленнями — це серії, що присвячені окремо авторам, історичні та світових класиків.

— Особливо користуються популярністю у селян періодичні видання — газети, журнали. У період городніх робіт селяни черпають інформацію з видань, пов’язаних із господарством, садівництвом. Є й жіночі журнали, для молоді та дітей.

Хоча наразі у Плесні є Інтернет ледь не в кожній другій хаті, але пані Оксана все таки знайшла спосіб, як долучити односельчан до культурного дозвілля — такого, що корисне для душі:

— Почала вести у фейсбуці сторінку «Плесенські новини». Навіть започаткувала різні конкурси на найкраще фото сільських пейзажів. Я сама люблю фотографувати, але щоб вийшло якісне спілкування і взаємодія з плесенцями, то ще й їм запропонувала взяти участь у конкурсі. Публікую фото на сторінці, люди ставлять уподобайки, коментують та вгадують, у якому місці зробили фото. А ще в стрічці новин описую, звісно, як вже вмію, останні події з життя села. От нещодавно про ювілей вчительки створила допис, додала її фото. Всі її добре знають, тому не лише прочитали новину, а й кілька слів вітань у коментарях залишили.

Оксана Слободенюк до своєї справи ставиться не лише відповідально, а й творчо. Спеціально з нагоди Дня села, який прийнято відзначати в храмове свято Михайлове чудо, 19 вересня, жінка зробила фотовиставку «Плесенські етюди».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Плесні завбібліотеки веде сільські новини»

  1. Таміла Святюк коментує:

    Сімейна династія, молодець


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці