Український письменник презентуватиме книгу в Шепетівці

Вже втретє письменник Макс Кідрук зустрінеться у Шепетівці зі своиїми шанувальниками. Цього разу він презентуватиме свій новий роман «Доки світло не згасне назавжди». До речі, цього разу розмова буде не лише про книгу, а про спеціально розроблений до неї мобільний додаток.

Презентація відбудеться 15 жовтня о 15:00 в Центральній районній бібліотекці ім. Михайла Коцюбинського.

— «Доки світло не згасне назавжди» — це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута та Індія, попри незвичні імена, приживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддалюються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим, — розповідає про події з роману сам автор.

Також цікаво доповнить читання книги мобільний додаток. Найбільш ефектною частиною його буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою — додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи той епізод з абсолютно несподіваного боку.

Більше про книгу та мобільний додаток розповість сам Макс Кідрук на презентації. До того ж, вхід вільний.

Нагадаємо, що вторік письменник презентував шепетівчанам роман «Де не­має Бо­га». 

Перша зустріч відбулася у листопаді 2017 року.

Офіційний трейлер роману

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці