Піккардійську терцію у Шепетівці викликали на біс

Цієї суботи, 5 жовтня, на сцені міського Будинку культури Шепетівки виступила українська акапельна формація «Піккардійська терція». Поціновувачі таланту цього гурту прийшли без запізнень.

Цьогоріч у вересні вокальна формація відсвяткувала своє 25-річчя. А вже у жовтні разом із шанувальниками Хмельниччини — з Нетішина, Славути та Шепетівки — піккардійці розділили радість ювілею.

Під час концерту в Шепетівці першою зі сцени прозвучала пісня «Моя любов». Далі виконали такі близькі серцю кожного шанувальника шлягери: «Нехай і холод, і вітри», «Жовті стрічки», «Старенький трамвай», «Капелюх», «Очі відьми» та «Чорноморчик».

Аби глядачі трохи впевненіше поводилися і гучніше аплодували, вокаліст Володимир Якимець ознайомив городян із правилами поведінки під час концертів їхньої формації:

— Правило номер один — жодних правил. Правило № 2 — підспівуємо та аплодуємо.

Далі вокалісти, вже у «співвиконанні» з шепетівчанами, заспівали пісень «Шаляла», «O Sole Mio», «Шізгара» та інші.

Наприкінці концерту глядачі викликали «Піккардійську терцію» на біс. За гучні оплески солісти винагородили шепетівчан, як годиться на хорошій гостині, хітом «Нам не зашкодить чарка вина». Більше того, піккардійці подякували за щирий та теплий прийом, і пообіцяли завітати ще.

«Пікардійська терція» — термін авторства знаменитого українського композитора Анатолія Кос-Анатольського. Означає мажорний зворот у фіналі музичного твору. Утім, вокальний гурт вніс у цей термін власну родзинку — подвоїв літеру «К».

Для шепетівчан того вечора співали Володимир Якимець, Андрій Капраль, Андрій Шавала, Роман Турянин, Богдан Богач та Славко Нудик. Останній ще й виконав соло на пуантах.

Нагадаємо, що у 2014 році пісня гурту «Піккардійська терція» під назвою «Гей, пливе кача…» лунала під час поховання героїв Небесної сотні. Відтоді композиція стала символом прощання з героями, які загинули в Україні під час військових дій.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці