У Славуті розпочинається етно-екофестиваль «Колодар»

Місто Славута — одне з шести міст Хмельницької області, які стали переможцями конкурсу «Малі міста — великі враження». Етно-екофестиваль «Колодар», який ініціювала Славутська міська рада і реалізовуєтьтся за підтримки уряду та Міністерства культури України, розпочинається завтра, 22 вересня, на стадіоні військового містечка у місті Славуті.

«Усіх, хто з головою хоче поринути у магічну атмосферу прадавньої української культури, відчути усі барви та колорит неповторної музики та пісень різних народів, закружляти у невпинному колі позитиву найяскравішої події нашого міста, запрошуємо на Міжнародний етно-екофестиваль «Колодар»! — йдеться в оголошенні на сторінці фестивалю у фейсбуці.

Вже сьогодні, 21 вересня, на гостей і містян о 21:00 чекає відкриття світлової інсталяції «Джерело життя», яке відбудеться у центрі міста. А ось неділя, 22 вересня, вже буде насичена величезною кількістю атракцій, локацій та виступів.

Світлова інсталяція «Джерело життя»

Програма заходів Міжнародного етно-екофестивалю «Колодар»

10:00 — сплав на човнах річкою Горинь
(збір біля Паперової фабрики)

12:00 — початок роботи фестивальних локацій
(стадіон військового містечка):

  • українська традиційна кухня;
  • ярмарка-продаж еко-товарів та крафтових виробів;
  • майстер-класи з традиційних ремесел;
  • виставка тварин;
  • виставка квітів;
  • катання на конях;
  • фото-зони;

14:00 — офіційне відкриття фестивалю та виступи фольклорних колективів на головній сцені
(стадіон військового містечка)

14:30 — зразковий фольклорний гурт «Щедрик»
(м. Славута)

14:45 — Дитячий зразковий фольклорний ансамбль «Соловеєчки»
(Забороль, Рівненська обл.)

15:00 — Фольклорний ансамбль «Калина-малина»
(Ріпки, Хмельницька обл.)

15:15 — Зразковий дитячий фольклорний гурт «Родовід»
(смт Антоніни, Хмельницька обл.)

15:30 — Зразковий фольклорний гурт «Роксолана»
(Нетішин, Хмельницька обл.)

15:45 — Зразковий фольклорний ансамбль «Зернятко»
(Андрушівка, Житомирська обл.)

16:00 — Фольклорний ансамбль «Вербиця»
(Хмельницький)

16:15 — Зразковий гурт «Ордана»
(Новоград-Волинський, Житомирська обл.)

16:30 — Зразковий дитячий фольклорний колектив «Вінець»
(Бердичів, Житомирська обл.)

16:45 — Вокальний гурт «Кумасі»
(Шепетівка, Хмельницька обл.)

17:00 — Народний аматорський ансамбль танцю «Пролісок»
(Славута, Хмельницька обл.)

17:15 — Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька»
(Нова Водолага, Харківська обл.)

17:30 — Дитячий лемківський фольклорний ансамбль «Гречні фраїрки»
(Монастириська, Тернопільська обл.)

17:45 — Народне вокальне тріо «Червона бинда»
(Сарни, Рівненська обл.)

18:00 — Фольклористичний гурт «Родовичі»
(Нові Санжари, Полтавська обл.)

18:20 — Дитячо-юнацький танцювальний колектив «П’єцухи»
(Новайова, Польща)

18:40 — Молодіжний ансабль СКУД «Петрушев»
(Богданці, Македонія)

Виступи відомих українських гуртів:

  • 19:00 — гурт «Дуліби» (м. Рівне)
  • 20:00 — гурт «ЕтноХl» (м. Рівне)
  • 21:00 — гурт «ТаРута» (м. Київ)
  • 22:00 — гурт «The Doox» (м. Київ)
  • 23:00 — скіфське вогняне шоу від гурту «Радослав»
  • 23:30 — етнодискотека від DJ Ramyata

Поділитися посиланням



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Новини партнерів


Читайте у цій рубриці