Хор УТОСу «Пролісок» з 2007 року має звання народного

У Шепетівському міському будинку культури 6 червня відбувся звітний концерт народного аматорського хору УТОСу «Пролісок», під керівництвом Михайла Штогріна. У залі була присутня атестаційна комісія, яка й приймала звіт колективу. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Вперше звання «народний» хоровому колективу «Пролісок» було присвоєно у 2007 році. З того часу кожні три роки колектив успішно підтверджує це звання. Члени атестаційної комісії зазначили, що сьогодні живе звучання хорового співу та любов колективу до пісні подарували глядачам миті щастя. Також, члени комісії зауважили про помітне зростання рівня виконання, що є заслугою талановитого керівника хору.

Гості свята прослухали концертну програму, яку представив народний хор «Пролісок». У ході творчого звіту колектив радував присутніх композиціями зі свого репертуару, який налічує майже 100 пісень. Сьогодні прозвучали твори патріотичного спрямування, народні та ліричні, а також обрядові пісні.

Насамкінець за багаторічну творчу працю, значний особистий внесок у справу відродження української пісні та активну участь в громадському житті найактивніших учасників хору відзначили Почесними грамотами.
Це було справжнє свято народної пісні. За результатами творчого звіту народний аматорський колектив хору УТОСу, вкотре, підтвердив своє почесне звання.

Поділитися посиланням3 коментарі до статті «Хор УТОСу «Пролісок» з 2007 року має звання народного»

 1. Лідія Антонюк коментує:

  Вітаю керівника і увесь колектив!Творчих успіхів,натхнення і надалі підтверджувати високе звання “Народний”!

 2. אנטולי מרדר коментує:

  Мои поздравления
  Молодцы земляки
  Вы лучшие

 3. Nadezhda Gudebskaya коментує:

  Молодці!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці