Звітний концерт «Браво»: вальс «Щедрик», лялечки Лол та батьківський танець

Свято танцю «Крок вперед» влаштував народний художній колектив спортивно-бального танцю «Браво» цієї неділі, 2 червня, в міському Будинку культури. Насолодитися концертом прийшли шанувальники таланту танцювального колективу — актова зала була переповнена.

Вперше перед великою сценою наймолодші учасники колективу утворили, так би мовити, фан-зону. В очікуванні свого виходу малеча витанцьовувала та підтримувала оплесками всіх виступаючих.

Розпочали програму свята вихованці середньої групи, серед яких учасники міжнародних та всеукраїнських фестивалів та турнірів. Загалом, програму склали нові хореографічні номери, з якими «Браво» здобував перемогу на танцювальних заходах різного штибу. Відтак, для глядачів показали найкраще.

Крім того, крок вперед на велику сцену зробили й найменші учасники колективу у популярному нині образі лялечок Лол. Гучними оплесками їх підтримала велика танцювальна родина.

Родзинкою звітного концерту стало виконання вальсу на мелодію шанованого всім світом «Щедрика», додавши гостям свята різдвяного настрою.

— І цьогоріч маємо кількох випускників. Із жалем відпускаємо вас у доросле життя, але, попри все, завжди з розпростертими обіймами чекаємо на вас у гості. Я щиро зичу вам успіху, і, попри все, бажаю, щоб ви завжди залишалися гарними людьми, — звернулася до випускників Діана Кучер, керівник колективу «Браво».

Як годиться, на гостину до колективу завітали і випускники попередніх років групи спортивно-бального танцю. Пари виконали спільно із цьогорічними випускниками румбу «Птахи», яка свого часу здобула чимало відзнак різних фестивалів.

— А ще сьогодні маємо в програмі танець, який виконають ті, кого не видно за кулісами, без їхньої кропіткої праці та підтримки не обходиться жодна участь у турнірах — наші мами. Давайте оплесками підтримаємо їх, — оголосила Діана Кучер.

У жовтих футболках під ритмічні звуки музики вийшли мами.

Сміливі та енергійні вони виконали номер, який ще раз переконує, що у «Браво» танцюють всі!

Поділитися посиланням



1 коментар до статті «Звітний концерт «Браво»: вальс «Щедрик», лялечки Лол та батьківський танець»

  1. Лідія Антонюк коментує:

    Молодці!”Браво”-браво!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Новини партнерів


Читайте у цій рубриці