«Браво» запросили на побачення з танцем

У міському Будинку культури в суботу був аншлаг. Зал вщент заповнили глядачі, навіть стояли між рядами. Зразковий художній колектив спортивно-бального танцю «Браво» проводив підсумковий концерт. Серед гостей — міський голова, батьки учасників та всі, хто любить і знає творчість колективу.

Цьогоріч студії спортивно-бального танцю «Браво» виповнилося 16 років. Півтора десятиліття чисельний колектив тішить око глядачів витонченою технікою виконання та майстерністю.

— За цей час колектив «Браво» став відомий в Україні та за її межами. В рідному місті ми виступаємо з концертом раз у рік, — розповіла керівник колективу Діана Кучер. — Дуже пишаюся виступами кожного гуртківця. Хочу, щоб всі побачили, які у нас талановиті діти!

Гордістю у 2017 році стала перемога хореографічного колективу в міжнародному фестивалі «Арт весна» та особливий приз — «Кубок Григорія Чапкіса». Таку унікальну нагороду шепетівські танцівники отримали під час фестивалю, що відбувся у Києві 22 квітня.

Кожна перемога колективу — заслуга тренера Діани Кучер. Саме вона навчила танцювати та зробила маленьких шепетівчан багатократними чемпіонами всеукраїнських хореографічних конкурсів та фестивалів.

До шоу-програми ввійшло понад два десятки танцювальних номерів. Учасники студії виконали постановки «Пограбування в музеї» та «Корпорація міньйонів», які за останні роки принесли перемоги для колективу у фестивалях. Хіп-хоп, сучасні танці та класичні бальні увійшли до програми звітного концерту, а також нові постановки: «Небо», румба «Без меж», «Час танцювати» та «Енергія дівчат». А більше про те, як танцювати «Свінг» можна прочитати на цій сторінці: https://www.nsdancing.com/dances-we-teach/rhythm/swing.

Як завжди «Браво» потурбувався про якісне освітлення сцени, яке влучно підкреслило виступи.

Найменшим учасникам концерту виповнилося по 4–5 років. Вони потішили глядачів своєю дитячою безпосередністю, виконавши номер «Перші кроки». Адже перемоги в них ще попереду.

Та настала і сумна мить дійства, коли на сцену керівник студії запросила вісім випускників 2017-го року. Це був їхній прощальний вихід і останній танець у складі «Браво». За їхніми плечима з десяток звітних концертів.

— Наші випускники — це насамперед гордість. Мені жодного разу не було соромно за їхні виступи, бо всі отримали упродовж років навчання у студії сильну базу. Кожен танець у їхньому виконанні — професійний та видовищний, — додає керівник.

Як діти виростають із одягу, так і колектив «Браво» виріс зі сцени міського Будинку культури. Під завісу 250 учасників звітного концерту вийшло до глядачів, а сцена виявилася трішечки тіснувата. Однак у дружній та великій сім’ї хоч тісно, зате тепло.

Діана Кучер з кожного виступу створила шоу-програму, яку аудиторія проглянула на одному подиху. Півтори години концерту минули, наче мить. Та свято в студії «Браво» ніколи не завершується, тому до наступних побачень із танцем.

Фотогалерея

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці