Фонди шепетівських бібліотек поповнилися новими виданнями українською мовою

Нещодавно читальні місця Шепетівки отримали понад сотню нових книг українською мовою в рамках програми, започаткованої Українським інститутом книги та затвердженої урядом минулого року.

— Книги всі українською мовою, сучасних українських та зарубіжних письменників. Всього 110 книг на 3 міські бібліотеки. Фонди нашої оновили автори: Володимир Лис «Стара холера», Люко Дашвар «Ініціації», Василь Шкляр «Троща», Андрія Любка «Саудаде» та інші, — розповіла Анастасія Лакіда, завідувач міської бібліотеки № 1.

Також новинки дісталися бібліотекам № 2 та дитячій.

— Книги — дуже хороші та дорогі: українських та зарубіжних класиків, сучасних, атлас, про традиції та культуру, історичні, пізнавальні. Ми вже підготували виставку для наших читачів. Діти цікавляться і пізнають улюблених авторів, — розповіли у читальному залі відділу обслуговування 5–9 класів дитячої бібліотеки.

Нагадаємо, що у Шепетівці ще з літа 2018-го року триває раптівка задля підтримки книг українською мовою. В її рамках у бібліотеки Шепетівки городяни та жителі інших областей подарували читальням кілька сотень книг рідною мовою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці