20 років навчає грі на бандурі

Відбувся ювілейний концерт бандурного мистецтва з нагоди 20-ї річниці роботи викладача Шепетівської дитячої музичної школи Олени Малинюк.

Концерт розпочався з виконання українських народних пісень: «Гарбузи», «Тополина земля», «Цвітуть сади», «Ішов козак потайком» та на слова Т. Г. Шевченка «По діброві вітер віє» – у виконанні ансамблю бандуристів учнів класу викладача Олени Малинюк, до складу якого увійшли: Аліна Поплавська, Оксана Фещук, Софія Багнюк, Софія Богайчук, Вікторія Семенюк, Іванна Годованець і Тамара Трачук.

На свято завітали гості Євгенія Гаєвська та Ірина Варивода. У подарунок ювілярі виконали пісні: «А у тих багачок», «Не забудь», «Черевички», і «Доля».

Також у концерті взяли участь вихованці ювілярки, які вже закінчили навчання та продовжили свій шлях в музиці, це Олександр Калашніков, що виконав інструментальний музичний твір – варіації на тему української народної пісні «Їхав козак за Дунай», та Юлія Бойко із музичним твором «Слова кохання». Дарина Левківська,яка теж є викладачем по класу бандури у Мирогощанській школі мистецтв Дубнівського району зіграла українську народну пісню «Верховино, світку ти наш», в обробці М. Різоля.

Прозвучали пісні «Мамина калина», «Ой на горі жита много» і «Тарасові Шевченку» у виконанні  дуету викладачів дитячої музичної школи Олени Малинюк та Анни Черних.

А на завершення ювілейного концерту ансамбль бандуристів зіграв інструментальний музичний твір «Гра з брязкальцями» в обробці І. Кишки.

Бажаємо юним бандуристам усього самого найкращого та великих творчих злетів!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці