У Шепетівці живуть фаворити Григорія Чапкіса

На рахунку зразкового ансамблю спортивно-бального танцю «Браво» від нині, крім призових кубків, з’явився ще й особливий — «Кубок Григорія Чапкіса». Таку унікальну нагороду шепетівські танцівники отримали під час фестивалю, що відбувся у Києві 22 квітня.

Колектив «Браво» представляв Шепетівку на міжнародному огляді хореографічного мистецтва.
Наші юні таланти показали максимум майстерності, перемігши чимало колективів із різних куточків України і здобули перемогу! Це — 5 перших місць та спеціальний приз, який танцівники отримали від народного артиста та хореографа Григорія Чапкіса. Цьогоріч саме шепетівчани стали фаворитами міжнародного фестивалю «Art-весна».

Чергова перемога колективу — заслуга тренера Діани Кучер. Оскільки саме вона навчила танцювати та зробила маленьких шепетівчан багатократними чемпіонами всеукраїнських хореографічних конкурсів та фестивалів.

— Пишаюся своїми дітьми, вони вкотре довели, що найкращі, — сказала про свій колектив Діана Кучер. —  Завдяки своїй наполегливій праці вони зуміли підтвердити статус зразкового. Безумовно всі танцівники студії — гордість Шепетівки!

 

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці