У вихідні юні танцівники змагалися за «Кубок Шепетівки»

У неділю, 18 листопада, у Шепетівці відбулася важлива культурна подія — змагання зі спортивно-бальних танців «Кубок Шепетівки». Танцювальне свято об’єднало як хореографічні колективи міста, так і з Летичева й Рівного.

Захід відбувся за підтримки відділу культури, управління сім’ї, молоді та спорту міської ради та під егідою аматорської танцювальної Ліги. Організатор — народний аматорський театр танцю «Віват».

Змагання «Кубок Шепетівки» мають всеукраїнський статус, відтак і судді, що оцінюють виступи учасників вельми компетентні.

Цьогоріч у Шепетівці відбулися змагання вже вдруге, виступи оцінювали дев’ятеро суддів.

Відповідно до положення змагань, учасників категорій «Дебют» та «Школа» нагородили медалями, дипломами та солодкими подарунками.

Фіналісти інших категорій отримали дипломи та медалі, а переможці — кубки.

— Зареєстровано 208 намірів для участі, тобто один учасник міг виявити бажання змагатися у різних категоріях. Новинкою цього року став конкурс між шоу-номерами. В цілому все вдалося, учасники мали нагоду показати майстерність, а судді оцінити їхні таланти, — додала Вікторія Талімончук, директор міського Будинку культури.

Шоу-номер «Бомонд» виконали віватівці, за що здобули першість.

У змаганнях взяли участь клуби: «Діалог» з міста Летичева, «Алекса Спорт Данс», «Арт-Квартал» — Рівне, «Інеш» — Шепетівка та народний аматорський театр танцю «Віват» — Шепетівка.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці