Художниця із Донецька представила виставку в Шепетівці

Художниця Раїса Малинкіна 19 жовтня представила в музей Миколи Островського у Шепетівці Хмельницької області свої 44 картини.

— Донедавна роботи виставлялися на персональній виставці у Нетішині, — розповіла художниця. — Тут виставляю свої картини, зроблені за останні чотири роки вже на Поділлі.

Пані Раїса народилися на Донбасі в місті Макіївці.

— У 14 років пішла навчатися на художніх курсах, — додала майстриня. — Мені пощастило з наставниками, вони мені порадили йти в художники.

Раїса Малинкіна закінчила Івановське художнє училище за фахом — графіка. З 1981 року працювала у Донецьку в художніх майстернях.

— Ми займалися розписами на фабриках, заводах, інших закладах, — додала художниця. — Колектив зібрався надзвичайно талановитий і творчий, тому доводилося щороку брати участь у виставках: від обласних до міжнародних.

Пані Раїса з 2002 року член Спілки художників України.

Події на сході України змінили плани художниці.

— Зі свого вікна могла бачити вежу Донецького аеропорту, — з сумом пригадує майстриня. — З 2014 року переїхала в Старокостянтинів до двоюрідної сестри. Мій оптимізм та підтримка чоловіка дозволили знайти себе на новому місці. Поділля дуже гарне та різнобарвне, що художнику є що писати.

Про події на батьківщині жінка намагається не згадувати.

— Єдиний образ, який виникає, коли чую слово «Донецьк» — аеропорт, — розмірковує пані Раїса. — Звичайно, творчість стала більш філософською. Натюрморти та пейзажі — для душі, а тематичні роботи потребують більшого осмислення. Стала знайомитися з історією України, переосмислювати цінності. Філософську думку намагаюсь передати у своїх картинах.

Виставка художниці буде тривати до 16 листопада.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці