Макс Кідрук вдруге у Шепетівці презентував свій новий роман

Зустріч із українським письменником, мандрівником Максом Кідруком відбулася у приміщенні Шепетівської РДА 28 вересня. Представила гостя завідувачка Шепетівської ЦРБ Людмила Везюк.

— Макс Кідрук полюбив Шепетівку і люб’язно погодився приїхати вдруге, щоб презентувати свій новий роман «Де немає Бога».

Отож, свою обіцянку приїхати з новим романом письменник дотримав.

— Ми з друзями приїхали із Ізяславського району, — розповів 10-класник Максим. — Макс Кідрук — єдиний письменник, якого читаю. Залюбки взяв у нього автограф та зробив фото на згадку про зустріч.

Шепетівчани вже по-дружньому ставляться до відомого письменника, у запитаннях намагалися зрозуміти наскільки герої його творів співзвучні з самим автором.

— У своїх творах я намагаюсь зрозуміти, як мислять люди у тих чи інших життєвих обставинах, — резюмував Макс Кідрук.

Його новий твір — іс­то­рія про те, як вря­ту­ва­ли­ся па­са­жи­ри піс­ля аві­ака­тас­тро­фи у не­до­сяж­но­му для ря­ту­валь­ни­ків міс­ці. У романі 6 людей з непростими долями. Серед них — доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

У цій си­ту­ації ав­то­ру ці­ка­во, як про­яв­ля­ють­ся людсь­кі якос­ті ге­ро­їв.

Детальніше у відеозаписі презентації

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці