Понад півтора десятиліття «Браво» танцює «У ритмі серця»

У Шепетівці щороку в травні зразковий колектив спортивно-бального танцю «Браво» запрошує друзів на танцювальну шоу-програму. І цей рік не став винятком. На минулому тижні, 19 травня, на сцені міського Будинку культуру відбувся святковий звітний концерт «У ритмі серця».

Сімнадцять років керівник колективу Діана Кучер навчає юних містян танцю. У її творчому заліку з десяток випусків талановитих танцівників. Творче кредо Діани: «Кожна цінна хвилина мого життя та, яку я вкладаю в дітей».

— Насамперед, кожному учневі я бажаю бути людиною, у будь-якій життєвій ситуації. Ким би вони не стали у майбутньому, найголовніше залишатися хорошою людиною, — завжди наголошує Діана Кузьмівна.

А цьогоріч ряд «хороших» поповнився 19-ма випускниками колективу. Це талановиті та працьовиті діти, які неодноразово ставали призерами престижних хореографічних змагань.

— Щороку ми з дітьми беремо участь у нових турнірах. Це корисний досвід для учасників колективу та жага до підкорення нових вершин, — продовжила пані Діана.

Вагомими здобутками у цьому навчальному році для «Браво» стала участь у двох чемпіонатах України.

— Серед учасників були лише золоті призери відбіркових етапів, тобто у фіналі змагалися лише найкращі. Для мене це дуже приємно, що мої діти досягли такого рівня, — зазначила керівник «Браво».

Найкращі номери та постановки ввійшли до шоу-програми, яка гармонійно поєднала спортивно-бальні танці та сучасні. В цілому на сцені виступило понад 200 дітей.

Постановки, що здобули нагороди на змаганнях та чемпіонатах України «Пограбування у музеї», румба «Без меж» і танго «Freedom».

Постановка сучасної хореографії «Протистояння», яка здобула одне золото «ArtВесна-2018».

Видовищним став і виступ цьогорічних випускників Олександра Тарасюка та Марти Бондарчук, які виконали сольний танець «Крізь призму почуттів».

Свої перші спроби на сцені показали й підготовчі групи колективу «Браво». Найменші вихованці виконали номери «Долоньки» та «Давай потанцюємо».

Про колектив «Браво» можна багато розповідати, але краще побачити виступи на власні очі.

Фотогалерея

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці