Юні бандуристи стали лауреатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Перлина Заходу – 2018»

В суботу, 12 травня, у Львові відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального, та хореографічного мистецтва «Перлина Заходу — 2018», де юні шепетівчани — вихованці дитячої музичної школи по класу бандури, стали переможцями.

Захід відбувався в палаці культури імені Гната Хоткевича. Оцінювали конкурс заслужені діячі мистецтв, професора музичних академій, народні артисти, доценти кафедр, а також досвідчені педагоги-методисти вищої категорії, які мають великі досягнення в навчанні дітей і молоді, лауреати міжнародних конкурсів. Серед яких: Мамчур С. В., заслужена артистка України, викладач солістка опери та театру м. Львів; Нужа А. В., заслужена артистка України, доцент з м. Київ; Фандеєєва А. В., доцент фортепіано з м. Київ; Войтович В., лауреат Міжнародних конкурсів зі Львова; Рубан В., художній керівник танцю, дослідник хореографії Франція — Україна.

— Головною метою конкурсу було встановлення і зміцнення тісних культурних і творчих зв’язків між учасниками Заходу, — говорить Олена Малинюк. — А першочерговим завданням фестивалю є пошук і підтримка талановитих дітей та молоді.

Лауреатами ІІ ступеня стали учні молодшої категорії академічного вокалу — Олександра Вержбицька й Софія Богайчук та учні середньої категорії — Іванна Годованець і Софія Багнюк. Лауреатом І ступеня в середній категорії є Тамара Трачук.

Дипломантами конкурсу інструментального жанру в категорії дует стали учениця 1-го класу Анастасія Ялі та викладач Олена Малинюк.

Окрім того, викладач Шепетівської ДМШ нагороджена Дипломом Лауреата І ступеня академічного вокалу дорослої категорії.

Усіх учасників нагородили Почесними медалями.

— Діти потрапили в чудову атмосферу, де відчули себе справжніми зірками, — поділилася враженнями від фестивалю Олена Малинюк. — Разом із тим, так вони звикають до великої сцени та маси глядачів. Саме в таких умовах гартуються витривалість і характер.

Редакція «День за днем» щиро вітає переможців та зичить підкорення нових творчих вершин!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці