У Шепетівці серед школярів відбувся фестиваль читців

У понеділок, 5 березня, у Будинку культури відбувся міський фестиваль читців, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!». У читаннях взяли участь близько 40 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

На початку заходу своїм виступом порадував театр «Браво» та ансамбль бандуристів Шепетівської дитячої музичної школи, керівник — Олена Малинюк. Також під час заходу виступила вокалістка Настя Тимошенко, яка під акомпанемент Валентини Шевчук виконала пісню «Вишивала я рушник».

— Фестиваль ми присвячуємо генію українського народу, великому патріоту України, її Пророку, — розповідають ведучі зі сцени. — Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Тарас Шевченко не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі.

Конкурсна програма відбувалася у формі виступу учасників за віковими категоріями. Перша категорія — діти з 9 до 12 років. У другій віковій категорії змагалися школярі віком від 13 до 17 років.

Під час читань кожен учасник презентував уривок з поезії чи прози Тараса Шевченка. Основна вимога — тривалість виступу до 5 хвилин. Проте журі фестивалю мали право зупинити виступ, якщо він виходив за межі регламенту.

Журі фестивалю оцінювали учнів за володіння основами художнього читання, розкриття головної думки та художніх образів твору й за їх творчу індивідуальність, куди входив сценічний одяг.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці