Творчі діти Хмельниччини розпочали рік з перемог

З 10 до 12 січня у Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», в якому дві учасниці з Шепетівки здобули призові місця.

Фестиваль «Різдвяні канікули» вже 26 років проводить Український державний центр позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини. Захід сприяє відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків народного та сучасного українського мистецтва, естетичного розвитку, виявленню та заохоченню нових талантів й обдарувань.

Цьогоріч у фестивалі-конкурсі взяло участь понад 100 учасників з різних областей України.

За підтримки обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину представляли: Віра Дегодюк, вихованка гуртка естрадної пісні «Діти-квіти» та Інна Кочергіна, вихованка гуртка «Акторська майстерність» Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Жанна Балагур; вихованці Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості — зразковий художній танцювальний гурт «Арабеск», керівник Оксана Буєва, дитячий спортивний танцювальний клуб «Твіст», керівник Сергій Журавський, хореографічний гурток «Самоцвіти», керівник Оксана Сукач; народний художній колектив студія естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Діна Ремська; вихованці Нетішинського будинку дитячої творчості — зразковий художній колектив ансамбль бального танцю «Шарм», керівник Лариса Грищук; народний художній колектив театр пісні «Криниченька», керівник Валентина Темна).

Колядками та щедрівками розпочалася урочиста частина відкриття фестивалю. На свято завітали найкращі виконавці та колективи України.

Вихованці Шепетівського ЦДЮТ щорічно беруть участь у цьому прекрасному святі мистецтв та традицій. Особливо приємно відмітити, що цьогоріч учасниці з Шепетівки Віра Дегодюк та Інна Кочергіна стали переможцями Всеукраїнського фестивалю та отримали нагороди і грамоти.

Журі фестивалю високо оцінили виступи дівчат. Так, Віра нагороджена дипломом ІІ ступеня у номінації «Вокальне мистецтво», Інна — дипломом І ступеня у номінації «Читці».

Також гідно презентували Хмельниччину й інші вихованці. В загальному до скарбнички Хмельницької області додалося 7 дипломів І ступеня, 9 — ІІ та 1 — ІІІ.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Творчі діти Хмельниччини розпочали рік з перемог»

  1. Мелания Васил коментує:

    Радію за Вас, пишаюсь Вами усіма!
    Небо і земля нині торжествують!!! Бо з нами Бог!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці