За оригінальне селфі у музеї можна й подарунок отримати

Обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського, що у Шепетівці, приєднався до мистецької ініціативи Міжнародний флеш-моб музейних селфі. Відбудеться захід 17–18 січня.

— Суть музейних селфі полягає в тому, що відвідувачі можуть зробити фото на фоні улюбленого експонату, а потім викласти світлину у соцмережі, додавши хештег #MuseumSelfie і тег музею #Ostrovskymuseum_selfie. Селфі можна надіслати і на пошту музею museumostrovsky@meta.ua або в особистому повідомленні на Facebook, Twitter. Ми залюбки опублікуємо їх на сторінці музею, а автора найцікавішого фото чекатиме сюрприз! — розповіла директор музею Наталія Никонова.

Варто пам’ятати, що акція має два застереження: по-перше категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам. По-друге — зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

— Оскільки наш музей долучається до флеш-мобу вдруге, то маємо намір цьогоріч розширити аудиторію відвідувачів, запросивши депутатів місцевих рад. Ми переконані, що це буде для них чудова нагода дізнатися, чим живе музей сьогодні та які плани має на майбутнє! — додала директор.

Зокрема, в Шепетівці відвідувачі можуть зробити селфі на фоні тачанки, що перероблена під бойовий віз, оригінального грамофона, друкарської машинки марки «Mercedes», трактору 1936 року.

Краєзнавчий відділ музею також є територією селфі. Там науковці пропонують фотографуватися зі скульптурою лева, колискою, з манекенами в українському традиційному вбранні тощо.

В Україні акція пройде вже вчетверте. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв, у 2017-му — понад 60.

Отож, шановні краяни, у вас ще є час вгледіти влучний експонат і зметикувати ідею переможного селфі.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Новини партнерівВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці