Академічний народний хор відзначив ювілей

Сьогодні, 28 грудня, у приміщенні сесійної зали Шепетівської районної ради відбувся звітний концерт з нагоди 40-річчя народний академічний хор районного Будинку культури.

Хористи вітали слухачів піснею «Боже, Україну збережи».

Вокальною перлиною Шепетівщини сміливо можна назвати народний академічний хор районного Будинку культури. Більшість свят не обходиться без співу учасників хору.

Районний хор було створено з числа працівників культури у 1976 році. Його першим керівником став Ростислав Лебідь, директор Серединецького Будинку культури. До речі, Ростислав Якимович, незважаючи на свій поважний вік, і нині є учасником районного хору.

З часом склад хору змінювався, його очолювали й інші керівники. У 1991 році під керівництвом Валентини Бренцун співочий колектив здобув високе звання Народної академічної хорової капели. За час свого існування районний хор неодноразово представляв Шепетівщину на різних обласних конкурсах-оглядах. Також хористи району брали участь у обласній телепрограмі «Подільське намисто», стали лауреатами телетурніру «Сонячні кларнети».

З 1996 року і до нині керує співочим колективом Андрій Сідлецький. Учасники хору переконані, що Андрій Октавович закоханий у свою справу. Чоловік пише музичні твори, деякі з них виконує районний хор.

У програмі концерту прозвучали найкращі твори з репертуару академічного хорового колективу: «Святий Боже», «Аве Марія», «Хваліте», «Садок вишневий коло хати», «Бандуристе, орле сизий», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Сонце заходить», «Чогось милий затужив», «Закувала зозуленька».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці