Казкарка Зінаїда Русняк зустрілася з читачами

Вже давно стало доброю традицією Шепетівської бібліотеки для дітей запрошувати на гостину письменників. Вчора, 20 грудня, на зустріч із юними читачами завітала поетеса й автор казок для дітей Зінаїда Русняк.

Ми радіємо з того, що список почесних гостей читальної зали, до якої завжди спішать небайдужі до українського слова люди, поповнився ще одним відомим та цікавим іменем.

Зінаїда Іванівна — громадський діяч, член літературно-мистецької студії «Доля», просто добра і щира людина, яка своїми творами бажає зробити кожного з нас чистішим, чеснішим, добрішим.

На зустріч з письменницею прийшли п’ятикласники ЗОШ № 4, діти слухали з великим інтересом гостю, яка розповіла, як пишуться казки. У свою чергу, Зінаїда Іванівна висловила щире здивування численними і несподівано глибокими відповідями і запитанням, які ставили юні читачі. Під час зустрічі пані ЗІРа (псевдонім автора), презентувала свою нову дитячу книгу казок, легенд, новел під назвою «Волошковий віночок Ромашки».

Зустріч, як мовиться, пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері, на згадку про яку діти сфотографувалися з письменницею.

Ми щиро вдячні Зінаїді Іванівні за прекрасне спілкування з дітьми і сподіваємося на наступні зустрічі у нашій бібліотеці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці