На облаштування вулиці Незалежності в Ізяславі виділено понад 30 мільйонів гривень

На облаштування вулиці Незалежності в Ізяславі виділено понад 30 мільйонів гривень

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» та за сприяння голови адміністрації Сергія Гамалія проводиться капітальний ремонт вулиці Незалежності в місті Ізяславі.

4 жовтня заступник голови ОДА Сергій Ткачук побував на об’єкті, аби особисто ознайомитися із ходом ремонтних робіт. До спільного огляду також долучилися директор ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» Владислав Фалюш, міський голова Сергій Шлегель, начальник управління інфраструктури ОДА Василь Остапчук.

На облаштування вулиці Незалежності в Ізяславі виділено понад 30 мільйонів гривень

За виконання ремонтних робіт на даній ділянці відповідає підрядна організація ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада», а загальна вартість виконання робіт становить 30,9 млн грн. Протяжність запланованого ремонту вулиці складає 2,4 км.

— У 2021 році планувалося зробити лише частину цієї дороги, оскільки для завершення ремонтних робіт не вистачало фінансового ресурсу. Але завдяки спільній роботі Президента України, Уряду, народних депутатів України, обласної державної адміністрації наразі передбачається додаткове надходження коштів з дорожнього фонду. Тому було прийнято рішення завершити цей об’єкт в повному обсязі у цьому році, — розповів заступник голови ОДА Сергій Ткачук,

Наразі дорожниками виконані роботи з фрезерування старого покриття, встановлення бортового каменю більше 1000 погонних метрів, а також влаштовано вирівнювальний шар основи покриття в повному обсязі.

Крім того, представник підрядної організації розповів, що згідно з проєктно-кошторисної документації на даному об’єкті заплановано провести ряд інших робіт. Зокрема, фрезерування старого покриття, влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші, улаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, тротуару та посадкових майданчиків, встановлення бортових каменів, улаштування напрямних острівців, заїзних кишень, встановлення дорожніх знаків, нанесення горизонтальної розмітки тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
В одній із громад Шепетівщини оголосили жалобу: «на щиті» повертається матрос
Відразу дві звістки про загибель захисників надійшли в громаду на Шепетівщині
У громаду на Шепетівщині на щиті повертається «Знахар»: оголошено триденну жалобу

Читайте у цій рубриці


Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
У Шепетівці наразі ремонтують виключно критичні ділянки доріг
У Судилківському «Колоску» діти приміряли елементи поліцейського однострою та вивчали правила
Без батька залишилося двоє малолітніх дітей: у Шепетівці прощалися із Дмитром Вовчиком
FacebookTelegramViberWhatsAppX