Головне завдання терцентру Шепетівки — створення ситуації успіху

3 грудня українське суспільство разом зі світовим товариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу суспільства до життя цих людей та показати їх здібності і таланти.

— Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалитися, принести радість собі та близьким. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них — знати, що життя є і воно продовжується, — переконана Вікторія Шкабара, інструктор з трудової адаптації центру.

В Україні налічується 2,5 млн інвалідів. Та незважаючи на вади здоров’я, ці люди живуть, працюють, творять, перемагають. Це — мужні люди!

У нашому місті функціонує відділення денного перебування Шепетівського територіального центру соціального обслуговування населення для інвалідів та людей похилого віку. У відділені велика увага приділяється всебічному розвитку інтересів. Регулярно проводяться заняття із різних видів декоративно-вжиткового мистецтва. За цей час люди з особливими потребами опанували такі складні техніки, як: «квілінг», «декупаж», «модульне орігамі», «ліплення», «канзаши», «декорування скляних виробів» та інші. Працівниками відділення організовуються поїздки-екскурсії. Так цього разу відвідувачі побували в Рівненському зоопарку, в історичному місті Острозі, також переглянули цікаві фільми у 3D-кінотеатрі.

Також у терцентрі доволі часто проводяться різні спортивні та розважально-святкові заходи, присвячені до Дня козацтва, Дня матері, Дня молоді, Дня святого Валентина, Дня святого Миколая, Масляної, новорічні та різдвяні свята.

Завдання територіального центру — створення ситуації успіху, сприятливих умов для розвитку й самореалізації кожної особистості, збереження духовних цінностей, спираючись на унікальність і неповторність кожної людини.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці