Шепетівщина отримала чималу суму на соціально-економічний розвиток

Допоміг народний депутат Роман Мацола.

На минулому тижні сесія Шепетівської районної ради затвердила перелік об’єктів, що будуть профінансовані за рахунок коштів державного бюджету України. Нагадаємо, що завдяки старанням народного депутата України Романа Мацоли, Шепетівщина отримала суму понад 8,4 млн грн. Але через певні технічні труднощі ці кошти не могли бути використані. І ось нарешті на сайті КМУ з’явилась постанова № 859 від 23.11.2016 року. Депутати районної ради проголосували за необхідні зміни, і кошти пішли на виконання робіт по об’єктах.

Йдеться про фінансування таких проектів:

  • Капітальний ремонт Городнявської школи — 300 тис. грн.
  • Капітальний ремонт Хутірської школи — 200 тис. грн.
  • Капітальний ремонт Ленковецьої школи — 989 тис. грн.
  • Утеплення Пліщинського садочка — 1 009 тис. грн.
  • Реконструкція Городищенського клубу під дитячий садочок — 400 тис. грн.
  • Система опалення Плесенського клубу — 347 тис. грн.
  • Виготовлення технічної документації на Ленковецький адміністративний центр 174,8 тис. грн.

Наш народний обранець Роман Мацола, дослухавшись до побажань влади Шепетівщини, активно переконував уряд у необхідності збільшити фінансування на завершення будівництва дитячого відділення Шепетівської центральної районної лікарні на 60 ліжок з поліклінікою на 300 відвідувачів за добу по вул. Котика, 85, м. Шепетівка. Таким чином, у згаданій постанові КМУ сума фінансування на цей об’єкт зросла з 2 млн грн до 3,98 млн грн. Крім того, ще раніше Роман Мацола «вибив» на лікарню додатково 1087 тис.грн.

За словами в.о. голови Шепетівської райдержадміністрації Віталія Янушевського, він задоволений таким результатом спільної роботи місцевої адміністрації, ради та народного депутата Романа Мацоли, якому щиро вдячний, адже виділені справді значні суми, і тепер потрібно їх вчасно освоїти та якісно виконати передбачені роботи. За інформацією, поданою нам Віталієм Віталійовичем, ці кошти уже є на рахунках і роботи за вказаними об’єктами розпочаті, або почнуться найближчим часом.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці