Білогірська селищна рада не подбала про зручності для осіб з інвалідністю

Білогірська селищна рада не подбала про зручності для осіб з інвалідністю

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва спільно з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Ольгою Осередчук здійснили візит до Білогірської селищної ради з метою моніторингу доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Як йдеться на сайті Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області, Білогірська селищна рада розташовується в смт Білогір’я у двох будівлях: по вул. Шевченка, 44 на першому та другому поверхах та по вул. Шевченка, 46 на першому–третьому поверхах.

Під час візиту встановлено, що зазначені приміщення не відповідають вимогам доступності для осіб з інвалідністю. На вході до будівель наявні пандуси, які не відповідають встановленим вимогам, зокрема відсутні поручні. В будівлі по вул. Шевченка, 44 кнопка виклику відсутня, а по вул. Шевченка, 46 кнопка виклику розміщена занадто високо.

«До приміщень селищної ради на першому-третьому поверхах в будівлі по вул. Шевченка, 46 та на другому поверсі в будівлі по вул. Шевченка, 44 ведуть внутрішні сходи, тому особи, які переміщаються на кріслах колісних не зможуть через наявні східці та відсутність будь-яких пристосувань (вертикальні підіймачі та інші спеціальні пристрої) самостійно потрапити до цих приміщень», — уточнили в представництві.

В порушення вимог державних будівельних норм приміщення селищної ради не обладнано засобами безпеки, орієнтування, отримання інформації для осіб із порушенням зору, на сходах відсутні смуги контрастного кольору, рельєфні плитки для полегшення їх переміщення.

За результатами моніторингу готується відповідний звіт та лист реагування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


В одній із міських територіальних громад Хмельниччини виявили порушення при дотриманні прав дітей
Шепетівка приймала пісенний конкурс, який відбувається раз на два роки
У районі Роботиного загинув захисник із Шепетівщини
На Шепетівщині сталася масштабна пожежа у деревообробному цеху

Читайте у цій рубриці


Народився на Донеччині й загинув у бою за неї: на Шепетівщині попрощалися із мужнім воїном
У громаді на Шепетівщині визначали найспритнішу родину
В одній із громад Шепетівщини закликають оформити документи на землю
Зміни в розкладі руху на 3-х маршрутах, вартість місця на тваринному ринку та пільгові тарифи на відвідування басейну: в Шепетівці відбувся виконком
FacebookTelegramViberWhatsAppX