Центр соціальної реабілітації зустрічав гостей

Шепетівський міський центр соціальної реабілітації для дітей з обмеженими можливостями наприкінці весни перебрався в нове приміщення на вулиці Судилківській, 28.

Саме завдяки спонсорській допомозі підприємств, організацій, приватних підприємців міста, депутатів та підтримки міської влади центр реабілітації дітей-інвалідів отримав відремонтоване приміщення колишньої вечірньої школи.

Серед основних благодійників — директор ТОВ «Шепетівський цукор» Микола Агарков. Саме його у закладі називають «Святим Миколаєм».

На захід напередодні Дня інваліда у нове приміщення прийшло багато гостей: Михайло Полодюк, міський голова, Володимир Сасюк, директор ДП «Шепетівський лісгосп», Віталій Биков, директор міського водоканалу, приватні підприємці Віктор та Дмитро Фещини.

Міський голова Михайло Полодюк зазначив:

— Ініціатором відкриття Центру стало управління соціального захисту. Ми розуміли, що потрібні значні кошти для ремонту, адже мали створити належні умови для дітей з особливими потребами. Завдяки співфінансування вдалося цьогоріч відсвяткувати новосілля. Зараз ми сподіваємося, що директор лісгоспу Володимир Сасюк разом із лісовниками й ми зробимо на території центру справжній парк відпочинку.

Ірина Топчій, помічник народного депутата Романа Мацоли подарували Центру соціальної реабілітації сертифікат на фотоапарат.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці