У селі Ізяславської громади на 4 вулицях відновили освітлення

У селі Ізяславської громади на 4 вулицях відновили освітлення

Наразі тривають роботи щодо розширення та удосконалення системи вуличного освітлення населених пунктів Ізяславської територіальної громади. З метою забезпечення комфортних умов проживання для жителів усіх населених пунктів громади керівництвом проводиться відповідна робота щодо розширення мережі вуличного освітлення.

Завдяки раціональному підходу до використання бюджетних та залучених коштів нещодавно було відновлено вуличне освітлення на вулицях села Білогородка: Центральна, Ізяславська та частини вулиць Суботіна і Рибалки. Загальна протяжність відновленої лінії становить 2300 м. Протягом п’яти робочих днів відновили лінію електропередач та встановили 37 ліхтарів вуличного освітлення. Виконало роботи комунальне підприємство «ЖИТЛОСЕРВІС» Ізяславської міської ради. Фінансування робіт здійснювалось за рахунок: Філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» спільно з Благодійним фондом «МХП —ГРОМАДІ» — 24,0 тис. грн, ФОП Кушнірук І. І. — 8,0 тис. грн, ТОВ «РОДОВІД» — 11,0 тис. грн, кошти жителів села — 3,0 тис. грн та 10,0 тис. грн КП «Житосервіс» (техніка, паливно-мастильні матеріали та інше).

На сьогодні комунальники громади працюють над подальшим удосконаленням системи управління вуличним освітленням населених пунктів громади, адже мають його декількох різних типів (програмовані лічильники, фотореле, ручні таймери часу, тощо).

Робота з модернізації системи вуличного освітлення в населених пунктах громади ведеться і далі.

«Розширення мережі вуличного освітлення — це не лише витрати на будівництво (чи реконструкцію) окремої лінії, але і на її подальше утримання у вигляді плати за електроенергію та видатків на поточне обслуговування. Просимо жителів громади зрозуміти, що одномоментно вирішити всі наявні проблеми в громаді неможливо. Разом з тим запевняємо, керівництво громади і надалі докладатиме всіх зусиль щодо покращення роботи і розповсюдження мережі вуличного освітлення громади. На черзі проведення робіт із відновлення вуличного освітлення в селі Двірець», — зазначають у Ізяславській міській раді.

Вуличне освітлення є одним з основних елементів благоустрою населених пунктів. Наявність вуличного освітлення завжди відігравала значну роль, адже воно виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Ізяславщині розпочався ремонт лісових доріг
Незважаючи на свій поважний вік, житель Ізяславщини здійснив 565 стрибок з парашутом
Ізяславчанка Ольга Ящук в’яже іграшки
В Ізяславі розквітло дерево, яке є символом трьох американських штатів
В Ізяславі збільшили вартість харчування у садочках на 10%
Дві учасниці проєкту «Україною пішки» відвідали Ізяслав

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці схвалили вбиральню за 600 тисяч гривень та ще два громадські проєкти
У прокуратурі повідомили про зрушення у справі незаконної вирубки дерев на Шепетівщині
Податки «Перша приватна броварня» та «Радомишиль» сплачуватимуть до бюджету Шепетівки
В одній з громад Шепетівського району на вивезення сміття витрачають майже 5 млн гривень
На Ізяславщині розпочався ремонт лісових доріг
У Старому Кривині розгорівся скандал навколо старого кладовища