У Шепетівці продовжили карантинні обмеження

У Шепетівці продовжили карантинні обмеження

Сьогодні, 23 квітня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, в ході засідання комісії вирішила продовжити термін дії пункту 1.2 протоколу № 12 від 16 квітня 2021 року. В ньому йдеться про заборону відвідування закладів освіти незалежно від форми власності й здобувачами, крім осіб, які беруть участь у заходах оцінювання якості освіти до 10 травня. Крім цього, на території Шепетівської ТГ впроваджено обмеження, характерні для «червоної» зони.

Нагадаємо, Хмельниччина залишила­ся в «червоній» зоні, а Чернівецьку область перевели в «жовту».

У попередньому протоколі йшлося

Про заходи з запобігання поширенню на території Шепетівської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2. На виконання позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації протокол № 8 вiд 15 квітня 2021 року Комісія вирішила:

 1. Установити на території Шепетівської міської територіальної громади протиепідемічні заходи, що визначаються постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами) та заходи які додатково встановлені міською комiciєю з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  Термін: на період карантину.

  • 1.2. Заборонити з 19.04.2021 відвідування закладів освіти незалежно від форми власності й здобувачами, крім осіб, які беруть участь у заходах оцінювання якості освіти.
   Термін: до 25.04.2021 року. Сьогодні, 23 квітня, продовжили заборону до 10 травня.
  • 1.3. Заборонити приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності, у тому числі атракціонів i тематичних парків, а також організацію інших видів відпочинку та розваг.
   Термін: на період карантину.
  • 1.4. Заборонити 19.04.2021 року здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі. приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні в кількості більшій, ніж Кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. що закривають ніс та рот. у тому числі виготовлених самостійно.
   Термін: на період карантину.
 2. Керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити проведення дезінфекції приміщень та місць скупчення людей.
  Термін: на період карантину.
 3. Начальнику управління соціального захисту населення та директору міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шепетівської міської ради з продовжити заборону відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичiв за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень установ закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають перебувають громадяни похилого віку, ветерани вiйни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями. установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям особам, які перебувають у складних життсвих обставинах, крім установ закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
  Термін: на період карантину.
 4. Начальнику Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області:
  • 4.1. Посилити контроль за громадянами які знаходяться на самоізоляції, в т.ч. особи, які прибули із-за кордону.
  • 4.2. Посилити поточний контроль на вулицях; у парках інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на продовольчих ринках, об’єктах торгівлі, аптеках тощо.
   Термiн: протягом карантину.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧерез Шепетівський район пройде маршрут «ЄвроВело-4»
Станом на 18 травня в Хмельницькій області виявлено 103 нових випадки COVID-19
COVID-19 у Шепетівській ТГ: 5 нових випадків, 7 — одужали, зайнято ліжок — 41 із 100
В Україні зафіксовано понад 4 тисячи нових випадків COVID-19 за минулу добу
Станом на 17 травня в Хмельницькій області виявлено 12 нових випадків COVID-19
COVID-19 у Шепетівській ТГ: 1 летальний випадок, 8 — одужали, зайнято ліжок — 37 із 100

Читайте у цій рубриціКомунальники Славути висадили майже 1000 дерев та кущів
Аграрії Ізяславщини попередили пасічників про небезпечний тиждень для бджіл
У Полонській ТГ до відповідальності притягнули сім’ю, в якій неналежно виконують батьківські обов’язки
Славутські депутати виділили кошти на культуру та медицину
Хмельницька АЕС облаштовує нове футбольне поле зі штучним покриттям