Міський голова Шепетів­ки пояснив медпрацівни­кам вузлової лікарні, на яких умовах вони отримуватимуть доплати за ковідних хворих

Міський голова Шепетів­ки пояснив медпрацівни­кам вузлової лікарні, на яких умовах вони отримуватимуть доплати за ковідних хворих

Під стінами вузлової лікарні розгорнулася жвава дискусія на тему приєднання медичного закладу до процесів прийому хворих на Covid-19 відповідно до державної програми. В першу чергу мова йшла про оперативне забезпечення Вузлової лікарні пакетами з надання медичних послуг пацієнтам з підозрою або встановленою коронавірусною хворобою. Про це повідомила пресслужба Шепетівської міської ради.

Під’єднання Вузлової лікарні, як окремого закладу, до державної програми потребуватиме до двох місяців часу. Тому в співпраці із депутатським корпусом та лікарями було напрацьоване рішення — передати частину нерухомого майна КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка» в оперативне управління КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». 2 квітня на VIII позачерговій сесії Шепетівської міської ради депутати здійснили передачу.

Це рішення викликало резонанс серед працівників КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка», тому міським голова ініціював діалог. Медпрацівникам були роз’яснені зміни, що відбуваються та наслідки прийнятого депутатами рішення.

«Мова не йде про ліквідацію бази Вузлової лікарні, а тому звільнення медперсоналу та господарських працівників не передбачається. Лікарня має включитися у боротьбу з Covid-19 відповідно до державної програми. Чому сьогодні, до прикладу, молодший медичний персонал отримує 4 000 грн зарплатні, коли має отримувати 12 000 грн, враховуючи ризики? Ми, своєю чергою, повинні захистити персонал, який працюватиме із Covid-19. Буде сформовано Covid-бригади, а решта медперсоналу працюватиме і надалі у звичному режимі», — висловився на зустрічі Віталій Бузиль.

Рішення викликане необхідністю оперативного розгортання більшої кількості ліжкомісць для прийому хворих на COVID-19. Міський голова Віталій Бузиль наголосив, що передача — це найшвидший шлях для забезпечення більшої кількості шепетівчан медичними послугами в період пандемії.

Нагадуємо, на наступну сесію міської ради буде винесене питання приєднання КНП «Вузлова лікарня станції Шепетівка» до КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». Що, в першу чергу, дасть можливість об’єднати лікувальні заклади міста, припинивши дублювання функцій у двох різних закладах. По-друге, зберегти базу Вузлової лікарні, яка і надалі використовуватиметься для надання медичних послуг. По-третє, зберегти медичний колектив із багаторічним досвідом роботи КНП «Вузлова лікарня станції Шепетівка». Сподіватимусь на підтримку депутатів з цього питання наступного сесійного засідання.

Нагадаємо, у Шепетівці на базі Вузлової лікарні розгорнуть 50 ліжко-місць для ковідних хворих, які не потребуватимуть кисню.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтаном на 23 квітня в Хмельницькій області виявлено 640 нових випадків COVID-19
COVID-19 у Шепетівській ТГ: 14 нових випадків, зайнято ліжок — 148 із 180
В Україні підтверджено понад 14 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
Хмельниччина залишила­ся в «червоній» зоні, а Чернівецьку область перевели в «жовту»
У Шепетівці розпочали реконструкцію клумби поблизу міської ради
Станом на 22 квітня в Хмельницькій області виявлено 870 нових випадків COVID-19

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці продовжили карантинні обмеження
Як на Шепетівщині віряни ПЦУ вперше за 1,5 року потрапили до храму
У Шепетівській лікарні збудують «теплий» під’їзд для «швидких»
Меморандум про співпрацю Нетішина і Острога: будівництво сміттєпереробного заводу та розвиток туризму
У міській лікарні Славути встановлюють комп’ютер­ний томограф «Siemens»
На Шепетівщині відновить свою роботу єдина комунальна аптека