У сільських магазинах Шепетівського району не дотримуються санітарних норм

Комісія Шепетівської РДА з питань громадського здоров’я населення протягом серпня-вересня обстежила 50 закладів торгівлі Грицівської селищної ради, Михайлюцької, Городнявської сільських рад, Ленковецької та Судилківської ОТГ.

Під час перевірки члени комісії виявили безліч порушень правил торгівлі та антисанітарні умови. Переважно це — недотримання термінів проходження обов’язкових медичних оглядів, умов зберігання та реалізації харчових продуктів, відсутність дезинфікуючих засобів, порушення правил особистої гігієни.

Під час перевірок обійшлося без штрафів, натомість члени комісії вказали на усунення порушень та провели роз’яснювальну роботу.

Приватні підприємці, схоже, зловживають мораторієм на перевірки, тому і не дотримуються правил торгівлі, які можуть призвести до серйозних захворювань споживачів. Отож, місцеві мешканці повинні самі повідомляти про факти порушення у закладах торгівлі.

У поле зору комісії потрапили також об’єкти водопостачання населення та закладів комунальної сфери.

— Навіть без штрафних санкцій власники торгівельних закладів усунули, або усувають виявлені недоліки, — розповів про роботу комісії її голова Андрій Нечипорук. — Робимо висновок, що діяльність такої комісії ефективна і сприяє покращенню дотримання санітарних норм. На жаль, поки лише перевірили магазини та харчоблоки в Шепетівському районі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці