Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити

Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити

2020 рік був поворотним на аграрному ринку Шепетівщини: «Епіцентр Агро» став новим власником частини активів корпорації «Сварог Вест Груп» у Хмельницькій області. Такі зміни, в першу чергу, відчули пайовики, нарешті з ними стали розраховуватися вчасно, а на великі свята вони отримують подарунки від холдингу. Своє плече під час пандемії «Епіцентр Агро» підставив й медиками, які рятують хворих на коронавірусну інфекцію: лікарням надано всі необхідні засоби захисту та дезінфекції, а найголовніше — три апарати ШВЛ та сучасний ампліфікатор для швидкої діагностики захворювання. Дізналися про «Епіцентр Агро» також школярі, зокрема, у ЗОШ № 1 молодшим учням облаштували комп’ютерний клас, а у СЗОШ № 2 замінили старі вікна на пластикові. Для любителів футболу в Шепетівці «Епіцентр Агро» встановив 2 футбольні поля з штучним покриттям. Напередодні Нового року журналісти «День за днем» поспілкувалися із засновником «Епіцентр Агро», народним депутатом України, лідером ПП «За конкретні справи» Олександром Герегою. У розмові Олександр Володимирович пригадав, як компанія шанує народні традиції святкування Нового року та Різдва. А також поділився планами, які проєкти планує реалізувати в Шепетівському районі у новому році.

— Так сталося історично, що грудень для нашої компанії одночасно і святковий, і дуже плідний. 6 грудня 2003 році ми дали життя нашому першому «Епіцентру», з якого і розпочалася національна мережа торговельних центрів.

Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити

Цікаво дізнатися, як Ви відзначаєте новорічно-різдвяні свята?

— Зазвичай святкування починаються з Андріївських вечорниць — з 12 на 13 грудня. Збираємося компанією до 200 осіб. Саме перед Андріївськими вечорницями в офісах встановлюємо ялинки. Відзначаємо відповідно до народних традицій двохсотрічної давнини. Цьогоріч, на жаль, через карантин вперше довелося відмовитися від гучних святкувань, адже ми несемо велику відповідальність за життя та здоров’я своїх працівників. Але на Святого Миколая влаштовуємо свято для наших покупців, пропонуючи цікаві пропозиції. Також святкуємо католицьке Різдво. Я народився у місті, де відзначали два Різдва та два Великодня. Цю традицію я зберіг й у своїй родині. На католицьке Різдво відвідую святкову Літургію в Городоцькому костелі. Це місце з великою історією та духовним спадком, тому наша компанія опікується костелом та робить свій внесок у його реконструкцію. А 1 січня ми з Галиною Федорівною проводимо вдома. У минулі роки Різдво «Епіцентр» святкував у різних країнах Європи. Традиційно з 2005 року великим колективом, до 700 чоловіків, ми їздили кататися на лижах. Оскільки Святвечір та Різдво проводимо за кордоном, то із собою веземо декорації, костюми, справжній вертеп. З 13 на 14 січня водимо Маланку. Це настільки класно, весело і колоритно, що іноземці завжди в захваті від такого святкування. Ні в кого у Європі нема таких традицій. Місцеві навіть просилися хоча б подивитися, як українці зустрічають Старий Новий рік. Завершуємо новорічно-різдвяний цикл святкування на Водохреща — з нашими працівниками їдемо в Карпати. Приємно, що наші колеги за цей час приєдналися до українських народних традицій. Таким чином долучаємося до духовного життя свого народу. Ми з дружиною таке єднання пережили у дитинстві. Галина Федорівна із Львівщини, там ще глибше народне коріння. Саме вона ці традиції принесла в колектив, це її заслуга, що багато молодих людей, які працюють у компанії «Епіцентр», прийняли цінності, які дісталися нам від дідів-прадідів.

Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити

Таке спільне святкування головних свят разом із колективом свідчить, що Ви надзвичайно сильно шануєте людей, з якими працюєте?

— Так, люди — найголовніше. Успіх справи починається із фахівців. Як кажуть — кадри вирішують все. Сьогодні стає все складніше знаходити висококласних спеціалістів. Сподіваюся покоління 2000-х сформує нову формацію українців.

Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити

Чекаєте подарунків на свята?

— Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити. Отримую задоволення, що хтось отримав те, про що мріяв, або його просто згадали у цей день.

Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити

Олександре Володимировичу, Ви загадуєте бажання у новорічну ніч?

— Так, завжди загадую бажання. Не будемо мріяти, не буде чому збуватися. Звичайно, зараз бажання дорослі. Сьогодні маю бажання, щоб мої колеги депутати та інші можновладці мали б голови на плечах та мали державницьке мислення. Особливо зараз у період пандемії, коли, з одного боку, потрібно дбати про медичну галузь, а з іншого — дати можливість бізнесу вижити.

Яка місія у Вашої компанії?

— Місія нашої компанії — забезпечити українців у всіх куточках країни широким асортиментом товарів та європейським сервісом. На сьогоднішній день ми не просто займаємося бізнесом, ми виконуємо свою місію. Мережа наскільки потужна, що вже стала трендсеттером, ми задаємо моду. Відповідно до кожного сезону року привозимо новинки. «Епіцентр» показує вектор розвитку в Україні. Самі торгові центри — це лише вершина айсбергу, за асортиментом на полицях стоять тисячі виробників. Адже в «Епіцентр» поставляють товари 5 тисяч постачальників: виробники, дилери, дистриб’ютори, транснаціональні компанії. Завдяки нам чимало українських виробників виросли з невеликих цехів до потужних виробництв. Вивчаючи імпорт на полицях мережі, вітчизняні виробники почали пропонувати свій товар, інколи навіть кращої якості. І це один аспект нашої місії — ми даємо поштов розвитку малого та середнього бізнесу.

Олександре Володимировичу, 2020 рік був складний. Корисно почути Ваші поради, як пережити кризу?

— Щодо бізнесу, то найкраще, коли держава не втручатиметься. Можновладцям, ухвалюючи рішення, варто добре порахувати, наскільки воно вигідне. Наприклад, через «карантин вихідного дня» державний бюджет не отримав майже 15 млрд гривень. Втративши стільки коштів, потрібно знайти стільки ж грошей, щоб віддати тим, хто мав ці кошти перерахувати в казну. Замість того, щоб отримати «+», маємо два «-». В багатьох великих підприємців давним-давно сформувалося державне мислення. Ми створили великий бізнес і він має працювати, бо хочемо, щоб у нас була велика держава. «Епіцентр» щороку створює сотні, а то і тисячі робочих місць. Ми стали одним з найбільших інвесторів в Україні. Щороку інвестуємо великі кошти в розвиток держави.

Звичайно, перед Новим роком підбивають підсумки, а також обмірковують плани. Шепетівський район є у Ваших планах?

— Так, Шепетівщина стоїть в одному ряду із найсерйознішими нашими проєктами. Кризу ми завжди розглядали, як час для можливостей. Під час кризи ми відкрили 9 нових департаментів. Цьогоріч в «Епіцентрах» запрацювали прекрасні аптеки. Ми стали на цю стежку і вже з неї не зійдемо. У Шепетівці також відкриємо добру аптеку. Плануємо добудувати 1500 м² торгового центру. Щороку йдемо вперед, розвиваємося, пропонуючи нашим покупцям нові можливості. Зокрема, у Вінниці запрацював наш перший Food market з продуктами харчування. Якщо ми щось робимо в «Епіцентрі», то робимо це глибинно, на 100 %.

Ваші побажання читачам «День за днем».

— Усі маємо вірити у майбутнє, і обов’язково — в світле. Я вірю, що добро завжди переможе сірість, підміну справжніх цінностей та неправду. Добро завжди переможе те, що тяжіє над нами. Бажаю, щоб ми повернулися до справжнього життя, раділи успіхам ближнього. Хочеться, щоб святкували, як раніше усім двором, дні народження та інші важливі події, як робили це 40–50 років тому.

Дякую за розмову, також вітаємо Вас із Новим роком та Різвом!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Олександр Герега: Вже давно не чекаю подарунків, а сам люблю їх робити»

  1. Ihor Kharchuk коментує:

    ВДЯЧНИЙ ЕПИЦЕНТР АГРО ЗА УВАГУ

  2. Ihor Kharchuk коментує:

    УВАГА ВИД КЕРИВНИЦТВА ЕПИЦЕНТР АГРО ДО УБД АТО ВАЖЛИВА, ВДЯЧНИЙ ВАМ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВифлеємський Вогонь Миру в Шепетівці отримали 35 установ
Чого чекати українцям від 2022 року?
На Хмельниччині 2022-й проголосили роком УПА
У Шепетівці пластуни урочисто передали жителям громади Вифлеємський вогонь миру
В Ізяславі визначили переможців конкурсу «Новорічна фантазія»
Коли роздаватимуть Вифлеємський Вогонь Миру, який вже прибув до Шепетівки

Читайте у цій рубриціДля маленьких нетішинців збудують садочок за 67 мільйонів гривень 
Як автостанція у Славуті здійснює перевезення
У Шепетівському районі 8 гектарів ландшафтного парку незаконно передали у приватну власність
Поблизу Нетішина зимують лебеді навіть із Болгарії
Представники консультативної місії Євросоюзу побували у Шепетівському відділі поліції
У Шепетівці двоє випили пиво посеред магазину, бо їм відмовилися його продати