Важкоатлет з Шепетівки та вокальний гурт отримали обласні відзнаки та премії

Важкоатлет з Шепетівки та вокальний гурт отримали обласні відзнаки та премії

Сьогодні, 30 грудня, напередодні Нового року, в Хмельницькій облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія вручення відзнак та премій для активної та прогресивної молоді, кращих спортсменів та тренерів Хмельниччини.

Нагороди за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя, внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху і досягнення у сфері фізичної культури та спорту кращим представникам молоді, фізичної культури і спорту області вручив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

Незважаючи на те, що через пандемію 2020 рік був досить складним для життєдіяльності соціальної, культурної та спортивної сфери, наші земляки принесли чимало здобутків та перемог для рідного краю. Цьогоріч понад 2 тисячі спортсменів, що є членами збірних команд області, та їх тренерів взяли участь у 222 змаганнях всеукраїнського рівня (162 з олімпійських та 60 неолімпійських видів спорту), де здобули 451 медалі з олімпійських та 454 медалі неолімпійських видів спорту в особистому та командному заліках. Також представники Хмельниччини здобули дві ліцензії на участь у XXXII Олімпійських іграх, які відбудуться у Токіо: за олімпійські медалі зможуть поборотися Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Марина Бех-Романчук та Заслужений майстер спорту України з важкої атлетики Дмитро Чумак.

«Всі ви — гордість Хмельниччини! Дехто з вас вже відчув смак великих перемог, хтось робить тільки перші рішучі кроки, але ви вже є прикладом, людьми за якими спостерігають та на яких рівняються інші. Головне — не зупиняйтесь. Йдіть за своєю мрією та не зважайте на перепони, — зазначив голова ОДА, вітаючи присутніх на церемонії, — Зі свого боку хочу заявити, що буду робити все, щоб таких перепон було якомога менше, і ви так само пишались Хмельниччиною, як Хмельниччина пишається вами».

Загалом преміями під час церемонії Сергій Гамалій нагородив трьох науковців, трьох творчих краян та вокальний гурт, одного пожежника, трьох членів громадських організацій, двох спортсменів, кращих тренерів та спортсменів з олімпійських видів спорту та працівника «ПАТ» «Мотор Січ» за виробничі досягнення.

Приємно, що вокальний гурт та майстер спорту з важкої атлетики з Шепетівки стали також номінантами цьогорічної обласної премії.

«За творчі досягнення» відзначили гурт Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості «Кумасі».

Важкоатлет з Шепетівки та вокальний гурт отримали обласні відзнаки та премії

Майстра спорту України з важкої атлетики Сергія Колесника — «За спортивні досягнення».

Важкоатлет з Шепетівки та вокальний гурт отримали обласні відзнаки та премії

Довідково

Відповідно до нової редакції Положення «Про обласну премію у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху», затвердженого розпорядженням голови від 7.10.2020 року № 750/2020-р розмір Премії лауреатам по кожній номінації не може перевищувати 25 000 гривень (у 2019 році — 15 000 гривень).

Здійснюється виплата персональних стипендій спортсменам за вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень. У 2019 році щомісячно персональну стипендію отримувало 67 спортсменів, у 2020 році — 72 спортсмени на загальну суму 1 848 890 гривень, що на 5,4 % більше ніж у 2019 році.

Відповідно до нової редакції Положення «Про персональні стипендії для спортсменів «За вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень», затвердженого розпорядженням голови від 7.10.2020 року № 749/2020-р збільшено розмір грошових виплат залежно від досягнутих спортивних результатів, порівняно з виплатами стипендій у 2019 році.

Відповідно до календарних планів Всеукраїнських та обласних спортивних змагань управління на 2020 рік виділено 12 529 400 гривень на розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту в області, що на 15 % більше, ніж у 2019 році. Відкрито два нових олімпійських (греко-римська боротьба, триатлон) та один неолімпійський (регбіліг) види спорту з виділеним на них фінансуванням.

У 2020 році збережено кількість дитячо-юнацьких спортивних шкіл області (42 школи, з них: 28 шкіл системи освіти області, 2 ДЮСШ обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України, 4 ДЮСШ обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», 7 ДЮСШ органів державного управління та 1 ОДЮСШ осіб з інвалідністю).

Завершено реконструкцію (будівництво) 6 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за рахунок державного (у сумі 5 965 657 гривень) та місцевого бюджетів. Кошти освоєні у повному обсязі.
Станом на сьогоднішній день 2020 року відділом фізичної культури та спорту проведено 586 обласних заходів, якими охоплено 13961 осіб.
У 2020 році підготовлено: кандидатів у майстри спорту України — 178, спортсменів I розряду — 192. Крім того, 18 тренерам області присвоєно вищу, 18 тренерам першу та 57 тренерам другу категорію.

У 2020 році представлено 2 подання щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України», відповідно до яких почесне звання присвоїли Повху Володимиру Володимировичу та Чайковському Максиму Юрійовичу.

Міністерством молоді та спорту України членам збірних команд області та їх тренерам присвоєно спортивні звання, а саме: 30 майстрів спорту України, 5 майстрів спорту України міжнародного класу, 1 Заслужений майстер спорту України, 2 Заслужених тренери України.

В 2020 році по КПКВК «Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» виділено 1 074,7 тис. грн., що на 54,3 тис. грн. більше порівняно з 2019 роком.

По КПКВК 1115011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту» виділено 9 717,56 грн., що на 1 267, 47 тис. грн.. більше порівняно з 2019 роком.

По КПКВК 1115012 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з не олімпійських видів спорту» виділено 2 811,84 тис. грн., що на 366,76 тис. грн. більше порівняно з 2019 роком.

По КПКВК 1115062 «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні» виділено 1 848,89 тис. грн., що на 94,19 тис. грн.. більше порівняно з 2019 роком.

В 2020 році на закупівлю спортивного обладнання та інвентарю виділено 1 613,426 тис. грн., в тому числі на закупівлю автомобіля для Хмельницької обласної школи вищої спортивної майстерності — 366,тис. грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Важкоатлет з Шепетівки та вокальний гурт отримали обласні відзнаки та премії»

  1. אנטולי מרדר коментує:

    Молодцы
    Браво


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині приділятимуть більшу увагу питанню поводження з відходами
Держслужбовицю Хмельницької ОДА викрили на отриманні хабаря
У Хмельницькій області візьмуться за нелегальну працю
У Нетішині вирішили, хто з молоді отримає по 1000 грн премії та відзнаки міського голови
Два десятки підприємств Хмельниччини боргують 19,5 млн грн своїм робітникам

Читайте у цій рубриціПонад 20 тисяч гривень віддали телефонним шахраям мешканці Шепетівського району за добу
У Шепетівській багатопрофільній лікарні відтепер працює кабінет мамографії
У Шепетівці сімейний заклад став переможцем конкурсу «Знак якості»
У Шепетівському районі прийомна сім’я поповнилася дітьми
У Шепетівці активісти придбали мотокоси, аби посадовці привели в порядок місто
У Шепетівському районі поліцейські знайшли двох зниклих дітей біля водойми