Олег Кулінський: Єдина мета, якою ми маємо керуватися, — це створити комфортніші умови для мешканців Шепетівського району

Олег Кулінський: Єдина мета, якою ми маємо керуватися, — це створити комфортніші умови для мешканців Шепетівського району

2 грудня депутати Шепетівської районної ради обрали голову. Ним став депутат від «ЄС» Олег Кулінський. Відтак, із «День за днем» очільник новоствореного району поділився, як розпочинав свій трудовий шлях та як йому працюється на посаді.

Голова районної ради із Полонного:

— Свою трудову діяльність розпочав у 2000-му році. На той час це були податкові органи. Пройшов шлях від простого інспектора і завершив виконуючим обов’язки начальника податкової інспекції міста Полонного.

Із 2015-го Олег Юрійович обіймав посаду заступника голови Полонської районної державної адміністрації. А з серпня 2016-го року і до моменту обрання головою Шепетівської райради був першим заступником міського голови Полонської ОТГ.

Відтак, балотувався у депутати до Шепетівської районної ради зовсім невипадково. Адже вже має досвід у Полонській райраді. Був депутатом 7-го скликання.

— Я працював в органах місцевого самоврядування та державної влади, тому бачив, які проблеми виникають у жителів і вже маю досвід у їх вирішенні, — зазначив Олег Кулінський.

Відтак, йшов у раду вже з певними напрацюваннями та програмою розвитку.

Попри те, що до складу ради увійшли 42 представники восьми політичних сил, та й територіально новостворений район у рази має більшу площу, ніж Полонщина, Олега Юрійовича труднощі зовсім не лякають. Запевняє, що йому вдалося налагодити співпрацю із депутатами. Свідченням цьому стала остання сесія райради, коли обирали заступників та визначилися із головами комісій.

Хоча люди ще довго звикатимуть, що тепер нема таких районів як: Полонський, Білогірський, Ізяславський чи Славутський, — а є лише Шепетівський, таке рішення Олег Кулінський вважає вірним. Відтак, зізнається, що нарешті звик до нового статусу району, де мешкає. Також підтримує і весь процес децентралізації:

— Я думаю, що укрупнення районів та передача повноважень в ОТГ, це — правильно. Адже на місцях керівники ОТГ та депутатські корпуси краще розуміють потреби та проблеми громад, у яких мешкають. Відповідно, швидше знайдуть шляхи їх вирішення.

І якщо з функціями та правами ОТГ зрозуміло, то у питанні повноважень райради у подальшому — поки цілковита невизначеність. Наразі держава окреслила плани лише до середини наступного року.

— Першочергово, що має зробити районна рада відповідно до норм діючого законодавства, — визначитися з усім майном, яке знаходиться на території новоутвореного району. І вже до 1 липня 2021 року передати його ОТГ, на території якого воно знаходиться. Робота дуже непроста, бо це і заклади освіти та охорони здоров’я, територіальні та соціальні центри тощо. А всі вони потребують інвентаризації, опису майна та перереєстрації. Тому в цих питаннях дуже важливо працювати злагоджено та швидко.

А поки що депутати та очільник районної ради займатимуться буденними питаннями. Серед найважливіших, які вже встигли окреслити, — підтримка медичної галузі. Адже пандемія коронавірусу вказала на всі прогалини у медичній сфері не лише у Шепетівському району, а й цілої країни.

— На жаль, ми ще не бачимо, яким же буде бюджет наступного року, але найближчим часом можемо спрямувати вільні залишки поточного бюджетного року на підтримку охорони здоров’я, — каже очільник району.

Щодо співпраці із Шепетівською районною державною адміністрацією і Шепетівською міською ОТГ, то тут, запевняє Олег Кулінський, цілковите розуміння.

— Нам нема чого ділити. Єдина мета, якою ми маємо керуватися — це створити комфортніші умови для мешканців Шепетівського району.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Олег Кулінський: Єдина мета, якою ми маємо керуватися, — це створити комфортніші умови для мешканців Шепетівського району»

  1. Валька стакан коментує:

    Потопаюче місто-нужник потопить увесь район. Чим швидше, тим краще.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Полонному велосипедист отримав численні травми внаслідок ДТП
На Полонщині підрядник завищив вартість ремонту школи
Екс-заступник голови Шепетівської ТГ має намір скласти повноваження депутата районної ради
У Полонному згоріла літня кухня
У селі на Шепетівщині вночі згоріла господарча споруда
На Полонщині у чоловіка знайшли наркотики у великих розмірах

Читайте у цій рубриціАби віднайти кошти на кисневу станцію, у Шепетівці продали землю
Жителі Шепетівщини мають ще кілька годин, аби проголосувати за Старий Кривин
Славутська лікарня отримала сучасне обладнання для артроскопічних оперативних втручань
На Полонщині підрядник завищив вартість ремонту школи
У Шепетівці презентували книгу про загиблого Сергія Оврашка
Екс-заступник голови Шепетівської ТГ має намір скласти повноваження депутата районної ради