У Шепетівському районі ремонт сільської дороги обійшовся у 13 мільйонів гривень

Завершено комплекс робіт по поточному середньому ремонту відрізку дороги «Білогір’я — Плужне» (загальною протяжністю 2,8 км у межах села Плужне Плужненської сільської об’єднаної територіальної громади, що в новоствореному Шепетівському районі).

Замовником виконання даних робіт виступила Служба місцевих автодоріг у Хмельницькій області. Загальна кошторисна вартість проєкту становить 15,221 млн грн. Переможцем торгів визнано ТОВ «НОВШЛЯХБУД» із Полонного, з якою замовником укладено угоду на виділену суму.

У 2020 році на дану дорогу виділено майже 13 млн грн по Програмі розвитку доріг загального користування місцевого значення у Хмельницькій області на 2020–2022 роки.

За період з 25 вересня по 23 жовтня підрядною організацією виконано якісний ремонт дорожнього покриття вказаного відрізку автомобільної дороги та нанесено дорожню розмітку. Це забезпечить безпеку руху автомобільного транспорту та жителів Плужненської громади, поліпшить якість підвезення жителів сіл Гаврилівка, Добрин, Шекеринці, Старе та Нове Гутисько до Плужненської амбулаторії ЗПСМ, учнів до закладів освіти села Плужне.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівському районі ремонт сільської дороги обійшовся у 13 мільйонів гривень»

  1. Cerg Ok коментує:

    Це 27 км!!! А в Шепетівці круг за 6 зробили!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці