Підсумки виборів депута­тів до Шепетівської районної ради

25 жовтня відбулися перші вибори депутатів районної ради новоствореного Шепетівського району. До складу Шепетівського району, з адміністративним центром у місті Шепетівці, увійшли території Берездівської сільської, Білогірської селищної, Ганнопільської сільської, Грицівської селищної, Ізяславської міської, Крупецької сільської, Ленковецької сільської, Михайлюцької сільської, Нетішинської міської, Плужненської сільської, Полонської міської, Понінківської селищної, Сахновецької сільської, Славутської міської, Судилківської сільської, Улашанівської сільської, Шепетівської міської, Ямпільської селищної територіальних громад.

Шепетівська районна територіальна виборча комісія оприлюднила список депутатів 1-го скликання Шепетівської районної ради.

Депутатами Шепетівської районної ради обрано:

(№ з/п, ПІБ, рік народження, освіта, посада (заняття), партійність, місце проживання, № округу, пар­тія від якої обрано)

  1. Басюк Юрій Миколайович
    1974, вища, Шепетівська районна державна адміністрація, голова адміністрації, безпартійний, м. Шепетівка, перший кандидат, Хмельницька обласна організація Політичної партії «Слуга народу».
  2. Білас Сергій Григорович
    1979, вища, начальник Управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради, безпартійний, м. Шепетівка, округ 1, Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє».
  3. Веселкова Галина Петрівна
    1976, вища, ТОВ «Шепетівка-Компані», директор, член політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», м. Шепетівка, округ 5, Хмельницька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».
  4. Гаврилюк Олег Віталійович
    1969, вища, Славутська центральна районна лікарня, головний лікар, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», м. Славута, округ 3, Хмельницька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  5. Глушаков Олексій Олександрович
    1976, вища, Управління держпраці в Хмельницькій області, начальник, безпартійний, м. Нетішин, округ 4, Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє».
  6. Дехтярук Богдан Олександрович
    1988, вища, ФОП, член політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка», м. Полонне, округ 5, Хмельницька територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка.
  7. Довгаль Олексій Сергійович
    1970, вища, директор ФГ « Господарський двір», безпартійний, м. Полонне, округ 5, Хмельницька обласна організація політичної партії «Сила і Честь».
  8. Довгань Олег Миколайович
    1985, вища, КНП «Шепетівська района лікарня», лікар, безпартійний, м. Шепетівка, округ 1, Хмельницька територіальна організація політичної партії«Європейська Солідарність».
  9. Корнійчук Володимир Констянтинович
    1971, вища, ТОВ «Компанія «Укрелітагро», директор, безпартійний, м. Ізяслав, округ 2, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За майбутнє».
  10. Кулінський Олег Юрійович
    1980, вища, Полонська міська рада, заступник голови, член політичної партії«Європейська Солідарність», м. Полонне, округ 5, Хмельницька територіальна організація політичної партії«Європейська Солідарність».
  11. Лосовський Валентин Анатолійович
    1993, вища, Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича агрофірма «Перлина Поділля», юрист, безпартійний, смт Білогір’я, округ 2, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За майбутнє».
  12. Мазур Микола Іванович
    1959, вища, НА страхова компанія «ОРАНТА», начальник відділення, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», м. Славута, перший кандидат, Хмельницька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  13. Медвєдєва Світлана Володимирівна
    1969, середня спеціальна, ТОВ науково-виробнича агрофірма «Перлина Поділля», бухгалтер, безпартійна, с. Карасиха, округ 2, Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє».
  14. Микульський Сергій Володимирович
    1962, вища, Виконавчий комітет Славутської міської ради, заступник голови, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», м. Славута, округ 3, Хмельницька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  15. Міракін Василь Васильович
    1982, вища, директор ТОВ «Дубово-агро», член політичної партії «Сила і Честь», м. Хмельницький, перший кандидат, Хмельницька обласна організація політичної партії «Сила і Честь».
  16. Мовсісян Артур Врамович
    1990, вища, Шепетівська районна рада Хмельницької області, заступник голови, член політичної партії«Європейська Солідарність», с. Судилків Шепетівського р-ну, перший кандидат, Хмельницька територіальна організація політичної партії«Європейська Солідарність».
  17. Муляр Роман Петрович
    1982, вища, ФОП, член політичної партії«Європейська Солідарність» cмт. Білогір’я, округ 2, Хмельницька територіальна організація політичної партії«Європейська Солідарність».
  18. Нагорна Віра Микитівна
    1954, вища, КНП Полонська ЦРЛ імені Н. С. Говорун, лікар-педіатр, безпартійна, м. Полонне, округ 5, Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу».
  19. Олінійчук Оксана Віталіївна
    1973, вища, Улашанівська сільська рада, керуюча справами, член політичної партії «За конкретні справи», м. Славута, округ 3, Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи».
  20. Остапчук Андрій Олександрович
    1969, середня спеціальна, СФГ «Світанок», голова, безпартійний, с. Малий Правутин Шепетівського р-ну, округ 4, Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє».
  21. Паразінський Василь Адольфович
    1962, вища, тимчасово не працює, безпартійний, м. Славута, округ 3, Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє».
  22. Петренко Олександр Валерійович
    1963, середня спеціальна, ФОП (магазин «Тетяна»), член політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка», м. Ізяслав, округ 2, Хмельницька територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка.
  23. Петрук Андрій Вікторович
    1973, вища, ТОВ «ZION HAUS TRIAD», директор, безпартійний, с. Ганнопіль Шепетівського р-ну, округ 4, Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу».
  24. Полоневич Сергій Васильович
    1979, вища, лікар КНП «Хмельницька обласна лікарня», безпартійний, м. Хмельницький, округ 5, Хмельницька обласна організація політичної партії «Сила і Честь».
  25. Пономарьов Сергій Олександрович
    1983, вища, тимчасово не працює, член Політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка», м. Шепетівка, перший кандидат, Хмельницька територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка.
  26. Радзивілюк Леонід Анатолійович
    1960, вища, Славутська района рада, голова, член політичної партії «За конкретні справи», с. Шатерники, перший кандидат, Хмельницька обласна організація політичної партії «За конкретні справи».
  27. Ройко Вікторія Сергіївна
    1977, вища, ФОП Ройко А.Т, фінансовий директор, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», м. Нетішин, округ 4, Хмельницька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  28. Савицький Федір Васильович
    1976, вища, пенсіонер, член політичної партії«Європейська Солідарність», с. Гута, округ 3, Хмельницька територіальна організація політичної партії«Європейська Солідарність»
  29. Сапожнік Віктор Вікторович
    1959, вища, Державне підприємство «Славутське лісове господарство», директор, безпартійний, м. Славута, округ 3, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За конкретні справи».
  30. Сасюк Володимир Михайлович
    1955, вища, Державне підприємство «Шепетівський лісгосп, директор, безпартійний, м. Шепетівка округ 1, Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу».
  31. Станіслав Тарас Григорович
    1989, вища, Понінківське ПТУ, безпартійний, м. Шепетівка, округ 3, Хмельницька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».
  32. Стецюк Володимир Іполітович
    1961, вища, ТОВ «Лотівка Еліт», заступник директора, безпартійний, с. Лотівка, округ 1, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За конкретні справи».
  33. Тихонюк Валентина Дмитрівна
    1969, вища, ТОВ «Лотівка Еліт», головний бухгалтер, безпартійна, с. Серединці, округ 3, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За конкретні справи».
  34. Федорчук Іван Борисович
    1979, вища, Ізяславська районна державна адміністрація, голова адміністрації, безпартійний, м. Ізяслав, округ 2, Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга народу».
  35. Фещин Олексій Васильович
    1991, вища, ФОП, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», с. Судилків, округ 5, Хмельницька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  36. Філіппова Ольга Андріївна
    1991, вища, Апарат Верховної ради України, помічник народного депутата України, безпартійна, с. Лісові Гринівці, округ 2, Хмельницька обласна організація Політичної партії «Слуга народу».
  37. Форсюк Сергій Миколайович
    1976, вища, ТОВ «Реноме Комфорт», заступник директора, безпартійний, м. Нетішин, округ 4, Хмельницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
  38. Фрідман Артур Давидович
    1949, вища, Приватне акціонерне товариство «Прогрес», генеральний директор, безпартійний, м. Хмельницький, перший кандидат, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За майбутнє».
  39. Цимбал Геннадій Леонідович
    1980, вища, ФОП, безпартійний, м. Шепетівка, перший кандидат, Хмельницька регіональна організація Політичної партії «Опозиційна платформа — За життя».
  40. Шевчук Ігор Анатолійович
    1977, професійно-технічна, ФОП, безпартійний, с. Шимківці, округ 2, Хмельницька обласна організація Політичної партії «За конкретні справи».
  41. Якобчук Любов Станіславівна
    1966, вища, начальник залізничної станції Ізяслав, безпартійна, с. Білогородка, округ 2, Хмельницька обласна організація політичної партії «За майбутнє».
  42. Яськов Віктор Михайлович
    1965, вища, Полонська міська рада Хмельницької області, заступник міського голови, безпартійний, м. Полонне, округ 5, Хмельницька територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність».

Нагадаємо, стало відомо, хто став депутатом Шепетівської міської ради VIII скликання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Читайте у цій рубриці