У Шепетівському районі потерпають від домашнього насильства: за третій квартал —51 випадок

Сьогодні, 21 жовтня, під головуванням заступника голови координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми Шепетівської райдержадміністрації Ліліани Танасієнко відбулось засідання районної міжвідомчої координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Про це повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці у фейсбуці.

На порядку денному засідання координаційної ради — виявлення та облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, встановлення соціального супроводу за такими сім’ями, аналіз випадків насильства в районі.

Про роботу управління соціального захисту населення щодо випадків насильства в районі, розповіла начальник управління Ліліана Танасієнко. Вона повідомила, що протягом ІІІ кварталу 2020 року до управління надійшло 51 повідомлення щодо факту скоєння домашнього насильства. Однією з головних причин, на ґрунті якої це відбулось, було вживання алкоголю членами родин.

Підсумком роботи координаційної ради стали надані рекомендації суб’єктам, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі щодо їх взаємодії. Наголошено на своєчасному виконанні плану спільних дій у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та налагодження ефективної взаємодії з правоохоронними органами.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці