У Шепетівці опалюваль­ний сезон розпочнеться вчасно — 15 жовтня

У Шепетівці опалюваль­ний сезон розпочнеться вчасно — 15 жовтня

12 жовтня під головуванням першого заступника міського голови Володимира Вихівського відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

У ході засідання члени виконкому затвердили проекти рішень, винесені на розгляд комісією з питань захисту прав дитини.

Наступним розглянули питання про початок опалювального сезону у комунальних бюджетних закладах міста Шепетівка з індивідуальним котельнями та про початок опалювального сезону 2020/2021 року у місті з 15 жовтня 2020 року.

Також учасники засідання розглянули питання про повідомну реєстрацію змін до колективного договору Державного підприємства «Шепетівський лісгосп» та проєкт рішення про надання дозволу для зарахування в Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Серед іншого, у ході засідання було розглянуто питання: благоустрою, про встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та ряд житлових питань.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


35 коментарів до статті «У Шепетівці опалюваль­ний сезон розпочнеться вчасно — 15 жовтня»

 1. Svetlana Simagina коментує:

  Ура!

 2. Sveta Lukomskay коментує:

  Температура плюс😂😂😂😂

 3. Наташа Король коментує:

  Хоть якісь добрі новини

 4. Елена Солнечная коментує:

  Плюсова температура на дворі, у квартирі +20. І розпочнеться опалювальний сезон? А потім прийдуть платіжки як за політ у космос?

  • Лариса Савіцька коментує:

   Елена Солнечная а будуть холодні батареї і платіжка на суму 1500

  • Елена Солнечная коментує:

   Лариса Савіцька якщо ще не більша сума. Бо ті у кого централізоване опалення сплачують ще й за опалення під’їздів, підвалів і т.і., а індивідуальщики за це не платять хоча усім цим користуються.

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная Не називайте тепловтрати опаленням.

  • Елена Солнечная коментує:

   Сергей Свердлюк ок. А за ці тепловтрати чому одні платять, а інші ні? Це нормально?

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная Уявіть собі двох людей, один з яких тримає свиню і їсть домашню ковбасу. А інший купує в магазині. І купить або неякісну, або обважать його і т.д. Чи повинен перший покривати збитки другого?

  • Елена Солнечная коментує:

   Сергей Свердлюк порівняння геть недоречне. Окрім того прочитайте уважно постанову КМУ № 630, де чітко зазначено, що відповідно п.28 постанови КМУ від 21.07.2005 №630,” споживачі, які встановили в квартирі багатокватирного будинку індивідуальні системи опалення ОПЛАЧУЮТЬ послугу з централізованого опалення місць загального користування будинку…” Чи постанова Кабінету міністрів України на Шепетівку не розповсюджується???

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   В моєму будинку немає в підвалах і пвдїздах радіаторв опалення. Все інше беріть руки в ноги і ізолюйте, щоб тепло не втрачалось, а не надійтесь на жек. І платіжки будуть менші.

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная Порівняння вам не таке. В той час коли власник індивідуального вживає заходів щодо утеплення, вікна міняє, стіни пінопластом, то той в кого централізоване, добавляє ребра в батарею, щоб віддача краща була. От вам і порівняння.

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Дивна у вас реакція на правду.

  • Елена Солнечная коментує:

   Сергей Свердлюк бо ви певно розказуєте про власний досвід. І до чого тут утеплення до централізованого опалення? Шановний! Може ви не знали, то вам до відома, що в індивідуальщиків не дивлячись на автономне опалення зберігається транзитна труба централізованого опалення яка доречі гріє. То чому вони не сплачують за неї? Під’їздами, підвалами теж користуються і нічого не платять, хоча згідно постанови КМУ мають сплачувати. А щодо у ваших під’їздах і бла-бла-бла, то скажу одне в одному із під’їздів багатоквартирного де я мешкаю, відрізали були батареї, то одна мамзель у якої індивідуальне опалення почала писати, що холодно їй , (бо вона стоїть в під’їзді і лялякає) і хоп – батарея є і мешканці за неї платять, а їй до одного місця у неї автономне і за під’їзд вона не сплачує.

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная А до того, що той в кого централізоване, тепло не економить. Плюс втрати в мережах. А потім зіштовхують лобами одних і других. І ті, котрих жаба найбільше давить, починають писати, що винні у всьому автономщики.

  • Елена Солнечная коментує:

   Сергей Свердлюк шановний! Про яку економію ви говорите? До чого тут вона? Є постанова де чітко вказано, що індивідуальщики мають сплачувати і крапка, і оскільки Шепетівка – це Україна, то постанова поширюється і на Шепетівку. Чи Шепетівка вже до України не відноситься?

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная Я ж про то і кажу. Навіщо вам економити? Можна і форточку відкрити бо жарко, і труби ржаві неізольовані. Автономщики доплатять.

  • Елена Солнечная коментує:

   Сергей Свердлюк чоловіче! Не пишіть маячні. А читайте законодавство. І деякі автономщики яких ви так вигороджуєте, вихваляються, що не включають котла, а гріються від транзитних труб централізованого опалення, які проходять у квартирах.

  • Елена Солнечная Не правда, опалення, електрика, вода для миття підлоги йде окремою стрічкою в платіжках.

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная В чому маячня, в яких словах?

  • Елена Солнечная коментує:

   Аржанов Александр що не правда??? Ми з мешканцями будинку ходили у ШПТМ і піднімали це питання і нам сказали, що ми праві на 1000% , що це несправедливо , окрім того Енергоінвест також піднімав це питання, що це конфлікт інтересів.

  • Sergey Sverdlyuk коментує:

   Елена Солнечная Щиро бажаю вам пару сезонів погрітися від стояків.

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная в яких це будинках в підвалах є опалення?

  • Елена Солнечная коментує:

   Алла Самкова зробіть опитування і будете знати

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная поставте індивідуальне опалення і не будете за когось платити – тільки за себе.Які проблеми?

  • Елена Солнечная коментує:

   Сергей Свердлюк а я вам бажаю платіжок, які отримують ті у кого централізоване опалення

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная багато в яких будинках навіть підвалів немає. А чого в вашому під’їзді керує ОДНА пані? Не знаєте куди її послати?

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная в минулому опалювальному сезоні були більш – менш нормальні платіжки.

  • Елена Солнечная коментує:

   Алла Самкова серйозно? А ви думаєте так легко і просто отримати дозвіл??? У мене жінка з мого під’їзду отримала акт про те, що її квартира зв’язана з іншими квартирами і тому встановити їй не можна. А ті квартири з якими вона зв’язана вже давно встановили індивідуальне. То про що ви говорите? Ні дозволу, ні відрізатись.

  • Елена Солнечная коментує:

   Алла Самкова того що пані не проста от і керує

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная я знаю цю проблему.Але, хто стукає – тому відчиняють! Їм не вигідно! Але такого не було і не буде – не будуть люди оплачувати підвали і під’їзди. З якого дива? Бо це так комусь хочеться? Знаєте, як кажуть в народі? Хочеться – перехочеться! В нас в будинку не має ні підвалів, ні батарей в під’їзді і взагалі весь будинок відрізали від опалення. Навіть людей ніхто не питав. Хто зміг, той поставив своє опалення а хто не може – гріється зимою від обігрівачів. А Ви говорите про під’їзди.

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная ну так, з такими воювати важко😥

  • Елена Солнечная коментує:

   Алла Самкова більше того, ми написали колективну заяву на яку отримали відповідь, що у нас в домі відсоткова більшість централізованого опалення, а не індивідуального, тому встановлення індивідуального неможливе, а через кілька днів двоє мешканців нашого будинку отримали дозвіл на встановлення у той час як нам (тим хто писали заяву) письмово відмовили. Коли прийшли виясняти то як таке може бути, то одразу вийняли папірця і сказали, що дозвіл давала мерія, а не шптм.То про що можна говорити?

  • Алла Самкова коментує:

   Елена Солнечная Ха, Ви хочете якоїсь справедливості???? Це ж корупція чистої води, не вірю, що дали за просто так! Було кому ” проштовхнути ” от і дали дозвіл. Не знаю коли в нас в країні щось зміниться. Люди вже не вірять нікому і нічому.

  • Елена Солнечная коментує:

   Алла Самкова більше того, у той час коли нам відмовили у відрізанні від мережі, бо сказали що це неможливо, то одного з мешканців нашого будинку відрізали – йому виявляється можливо і перешкод не має.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


У громаді на Шепетівщині вже готуються до опалювального сезону і не забувають про захисників
Начальник ГУ ПФУ на Хмельниччині розповів про субсидії на новий сезон
У Славутській громаді заклади освіти вже готуються до опалювального сезону
У Подільському лісовому офісі зазначили, що найдешевше дрова обходяться мешканцям Хмельниччини

Читайте у цій рубриці


Громада на Шепетівщині виділить кошти на запити трьох військових частин
На Шепетівщині 15 власників отримали в одні руки більше, ніж 2 га землі
У Шепетівці під час вимкнення електропостачання деякі ВНС працюватимуть від генераторів
У Шепетівці виводять на маршрут новий сміттєвоз
FacebookTelegramViberWhatsAppX