Шепетівська лазня може відновити роботу вже за два місяці

Позитивне рішення стосовно комунального закладу міста Шепетівки, а саме — міської лазні, прийняли під час чергової сесії міської ради 17 вересня.

Відповідно до проєкту змін до бюджету, на заміну опалювального обладнання котельні міської лазні виділено кошти у сумі 284 127 гривень. Цих грошей має вистачити для виконання необхідних робіт, що передбачені проєктно-кошторисною документацією.

Задля позитивного вирішення питання функціонування міської лазні у сесійну залу прийшли шепетівчани, які свого часу не один раз побували на прийомі громадян.

В ході обговорення цього питання депутатів цікавило, коли реально надійдуть кошти на виконання необхідних робіт, і комунальний заклад знову зможуть відвідувати містяни?

— Кошти є. Після того, як буде підписано рішення сесії, мають відбутися тендерні процедури за спрощеною системою — 20 днів. Сподіваємося за півтора-два місяці лазня знову запрацює, — пояснив міський голова Михайло Полодюк.

Також на розгляд депутатів винесли проєкт рішення щодо внесення змін до Програми розвитку та утримання лазні для потреб населення міста. Відповідно виділено кошти на виконання комплексу робіт з капітального ремонту із заміною котла та системи опалення.

Приємно, що усі проєкти рішень, що стосуються подальшого функціонування міської лазні, набрали необхідної кількості голосів депутатів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівська лазня може відновити роботу вже за два місяці»

  1. Антоніна коментує:

    Сподіваюсь, що чорного та смердючого диму від лазні вже не буде)
    Не


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціШепетівська міська рада