Подоляни відзначили ювілей області

Квест «Земле Хмельницька, рідний наш краю, кращого в світі мабуть не має», приурочений 80-ій річниці утворення Хмельницької області, пройшов 7 вересня в Ленковецькій сільській бібліотеці Шепетівського району.

Учасники квесту здійснили подорож історичними пам’ятками Хмельниччини, природою та чудовими краєвидами, пригадали історичні події, що розгортались на теренах Хмельниччини. Ціле сузір’я яскравих імен письменників дала Хмельниччина і подоляни справді пишаються ними. Пройшли  подумки літературними стежками, побували на поетичних перехрестях.

Тематична виставка літератури, присвячена цій події, ознайомила учасників заходу з літературними творами про Хмельниччину та її історію.

Завдяки активним ведучим Аліні Ковальчук та Андрію Сидорчуку квест пройшов на одному подиху.

В команду «Ерудит» ввійшли активні користувачі сільської бібліотеки: Микола Пасічник, Анастасія Тарасюк, Роман Святюк, Зоряна Кравчук, а в команду «Краєзнавці» — Ольга Глушман, Анастасія Котик, Софія Борищук, Вадим Паляниця. Учасники квесту проявили високі знання з історії Хмельниччини, чітко і впевнено відповідали на питання ведучих. Члени журі відзначили особливу активність Софії Борищук, Зоряни Кравчук, Миколи Пасічника та Вадима Паляниці.

Кращою стала команда «Краєзнавці», але в квесті перемогла дружба і любов до рідного краю. На завершення солодощами від організаторів смакували всі учасники.

А прикрасили свято аматори народної творчості сільського Будинку культури: Анна Березніцька, Юлія Сидорчук, Оксана Гнатюк, Софія Борищук, Зоряна, Кравчук, Роман Святюк, які через мелодійний спів побажали всім тепла, добра та довгожданого миру на нашій землі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці