Охочих розпочати власну справу запрошують створити сімейну молочну ферму

Сімейні молочні ферми — новий тренд власного бізнесу. Відтак, Шепетівська РДА запрошує усіх, хто бажає, розпочати власну справу та долучитися до проєкту «Сімейні молочні ферми».

Даний проєкт розпочав свою роботу у 2017 році і вже реалізований у семи областях України і налічує 49 сімейних молочних ферм. Ще 10 родин найближчим часом уже відкриють свої ферми та розпочнуть власну справу.

На Шепетівщині до даної програми долучилася сім’я Скоробагатих з села Городище, які у 2019 році відкрили сімейну молочну ферму і успішно розвивають власний бізнес. Проект спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі.

Що необхідно?

Все, що потрібно для участі у проекті: ініціативній родині звернутися до організаторів та продемонструвати своє бажання та зацікавлення.

Після подання заявки організатори проекту проводять ретельне вивчення можливостей та серйозності намірів кандидатів. Зокрема, важливими критеріями для оцінки кандидатів є наступні:

  • бажання і внутрішня згода родини;
  • наявність приміщення для утримання ВРХ або земельної ділянки для будівництва ферми;
  • бажано мати досвід в утриманні корів;
  • бажано мати мінімальний набір с/г техніки;
  • бажано мати землю для кормів/випасу.

Що пропонує проєкт?

У разі позитивного рішення, родина стає учасником проекту, в межах якого ми допомагаємо відкрити власний сімейний бізнес чи розширити існуючий та збільшити прибутковість ферми у рази, термін окупності ферми 4 роки, супроводжуючи і допомагаючи на всіх етапах: створення проекту ферми, консультування при будівництві, відбір високопродуктивної худоби, встановлення обладнання, холодильника, фінансовий супровід та впровадження обліку.

Після відкриття ферми забезпечується надання регулярних послуг: зооветеринарне обслуговування, послуги осіменіння, технологічна карта кормів, забезпечення силосу, бухгалтерський облік, отримання дотацій.

Усі, хто бажає розпочати власну справу, можуть відвідати вже діючі ферми та ознайомитися зі специфікою роботи, обладнанням, умовами утримання корів та ін.

За детальною інформацією щодо проєкту звертатися:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціШепетівська міська рада