У карантин шепетівчани створили ажіотаж поблизу приміщення «Шепетівкагаз»

Вже із понеділка, 20 липня, поблизу приміщення Центру обслуговування абонентів ДП «Шепетівкагаз» почали вишукуватися довжелезні черги. Споживачів природного газу об’єднувало одне бажання — укласти договір із підприємством. Адже підприємство попередило, що без цього договору споживачі несанкціоновано користуються газом, тому їм необхідно самостійно припинити його споживання. В іншому випадку — за блакитне паливо доведеться платити у два рази дорожче.

У свою чергу, ДП «Шепетівкагаз» повідомляє, що підписання заяви-приєднання до Договору постачання природного газу не є терміновим. Вона може бути підписана упродовж 2020 року.

«Рекомендуємо споживачам не створювати ажіотажу, не стояти у чергах біля приміщення Центру обслуговування абонентів. Жодні штрафні санкції до споживачів за невчасне підписання заяви-приєднання застосовуватись не будуть», — повідомило ДП «Шепетівкагаз» на своїй сторінці у фейсбуці.

Споживачі природного газу, що проживають у сільській місцевості, можуть звернутися до слюсарів служби експлуатації ПрАТ «Шепетівкагаз», які обслуговують відповідні населені пункти.

«Просимо вибачення за некоректно подану інформацію, що спричинило незручності мешканцям міста та району», — йдеться у повідомленні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці