Два столичні товариства узгодили дії на торгах з газопостачання у школи Шепетівщини

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Укртрансгазсервіс» (м. Київ) та ТОВ «Трансгазенерго» (м. Київ) загалом на 544 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів.

Відділення встановило, що товариства у грудні 2017 та січні 2018 року узгодили дії під час проведення шепетівськими загальноосвітніми школами І-ІІІ ступенів № 3 та № 6, Судилківською сільською радою, Грицівською селищною радою процедур відкритих торгів із закупівлі газового палива.

Проте переможцем у всіх торгах було визнано третього учасника — ДП «Шепетівкагаз» публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз», тендерні пропозиції якого, за результатом аукціону, були визначені найбільш економічно вигідними.

Узгоджена поведінка ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» підтверджується подачею однакових комплектів документів, не прийняттям участі в аукціоні, наявністю спільних працівників та наявністю господарських відносин, використанням однієї IP-адреси для входження в систему Інтернет-банк для здійснення платежів, тощо.

Відповідно до чинного законодавства протягом наступних 3 років ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» участь у публічних закупівлях не братимуть.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці