Із 15 червня у Шепетівці відновлять перевезення у повному обсязі

У четвер, 11 червня, міський голова Михайло Полодюк провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, на якому розглянули 6 питань порядку денного.

Про організацію перевезень на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування доповіла Олена Колеснік — начальник відділу економіки та підтримки інвестицій управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій.

Відповідно до рішення позачергового засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №21 від 05.06 2020), рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Шепетівки (протокол №20 від 11 червня 2020), виконавчий комітет прийняв рішення, що з 15 червня відновлять перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на регулярних міських маршрутах згідно з розкладів маршрутів, які були прийняті до карантинних обмежень.

Рішення виконавчого комітету «Про погодження розкладу руху автобусів на міських маршрутах загального користування на період карантину» втратили чинність.

З розкладами руху можна ознайомитися на нашому сайті перейшовши за посланням.

Далі члени виконавчого комітету затвердили питання, які були попередньо розглянуті комісією з питань захисту прав дитини, які представив головний спеціаліст служби в справах дітей Юрій Гайдайчук.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Із 15 червня у Шепетівці відновлять перевезення у повному обсязі»

  1. Наташа Король коментує:

    А що з поїздами, електричками? Ще довго за ніс водитимуть?

  2. Oksana Lutsuk коментує:

    А що, ще транспорт не ходить?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці