У Шепетівському районі взялися за нелегальні перевезення

4 червня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віталія Бузиля відбулась робоча нарада за участю перевізників, які забезпечують транспортне сполучення в Шепетівському районі, представників Національної поліції, членів робочої групи з питань боротьби з нелегальними перевезеннями. Про це йдеться на сайті Шепетівської РДА.

— Нелегальні перевезення — це основна проблема в налагодженні стабільного транспортного сполучення. Викоренення її — надзвичайно складний процес і вимагає значних зусиль як із боку влади, приватних перевізників, так і зі сторони мешканців району, — зазначив Віталій Бузиль.

Також він повідомив, що за допомогою створеної при райдержадміністрації робочої групи «По боротьбі з «нелегальними перевізниками» на автобусних маршрутах загального користування на території Шепетівського району» ведеться активна робота щодо попередження та виведення з ринку автомобільних перевізників, які здійснюють свою діяльність поза межами правового поля.

Також на зібранні обговорено план заходів на найближчий тиждень щодо виявлення порушень у галузі пасажирських перевезень.

— Ми повинні активізувати роботу та посилити заходи у боротьбі з нелегальними перевізниками. Для цього необхідно налагодити тісну співпрацю органів державної влади, місцевого самоврядування, перевізників, щоб спільними зусиллями вирішити цю проблему. Адже, незважаючи на контроль з боку правоохоронних та контролюючих органів, нелегальні перевезення не дають можливості реалізувати заходи щодо створення сталих умов функціонування ринку надання транспортних послуг і питання боротьби з нелегальними перевезеннями та безпеки дорожнього руху, буде знаходитись на постійному контролі керівництва району та відповідних контролюючих та правоохоронних структур, — зазначив у підсумках наради заступник голови райдержадміністрації Віталій Бузиль.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці