Шепетівська ЦРЛ отримала від благодійників кисневі концентратори та пульсоксиметри

Благодійна допомога від компаній «Епіцентр-К» та ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» надійшла у Шепетівську центральну районну лікарню у період 1–2 червня.

Вчора, 1 червня, Шепетівська ЦРЛ отримала чергову допомогу від благодійників в умовах пандемії COVID-19. До лікарні завітали Світлана Павлишина, представниця Антивірусного штабу компаній «Епіцентр-К», та Сергій Філюк, директор ТОВ «Лотівка Еліт».

Благодійники передали для потреб лікарні два кисневих концентратори, засоби індивідуального захисту для медичних працівників — маски, у кількості 1000 штук, та захисні комбінезони — 20 штук.

— Ми надзвичайно вдячні компанії «Епіцентр-К» та її засновнику Олександру Герезі за неодноразову благодійну допомогу: обладнання та засоби індивідуального захисту, які в теперішніх умовах нам вкрай необхідні. Їх, залежно від потреби, буде розподілено між інфекційним відділенням, відділенням невідкладної медичної допомоги, відділенням анестезіології та інтенсивної терапії та кабінетом інфекційних захворювань, — коментує Валентина Савчук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ.

Вже наступного дня, 2 червня, представники ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» передали для лікарні 20 пульсоксиметрів, 2000 захисних масок, 30 захисних окулярів та 4000 нітрилових нестерильних рукавичок.

ДП «Кондитерська корпорація «Рошен» також вже не вперше підтримує заклад охорони здоров’я у Шепетівці, у травні її представники передали відділенню анестезіології та інтенсивної терапії сучасну портативну рентгенівську систему. Її вартість близько 1 мільйона гривень.

Нагадаємо, мама та її доньки подарували Ізяславській ЦРЛ апарат ШВЛ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці