Шепетівська міська рада вручила лікарні апарат ШВЛ експертного класу

Сьогодні, 22 травня, в приміщенні приймального відділення Шепетівської районної лікарні відбулося вручення нового апарату ШВЛ. Його придбали за кошти міського бюджету.

— Апарат ШВЛ «ЮВЕНТ T», який відноситься до експертного класу, тобто підвищеної якості. Перед придбанням ми консультувалися із шепетівськими лікарями, які порекомендували саме обладнання фірми «UTAS». Зазначений виробник у період карантину вже поставив кілька апаратів у місто Старокостянтинів. Завідуючий ВАІТ Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк зв’язався із тамтешніми лікарями, отримав схвальні відгуки щодо цього апарату ШВЛ. Його вартість міському бюджету обійшлася близько 647 тисяч гривень, — сказав Михайло Полодюк, міський голова Шепетівки.

На зустріч з шепетівськими медиками разом з Михайлом Полодюком приїхала Тетяна Батура представник компанії виробника медичного обладнання «UTAS» та офіційний дилер в Хмельницькій області.

— Цей апарат, який придбала Шепетівська міська рада, — вітчизняного виробництва. У Хмельницькій області вже є заклади, що використовують обладнання нашої компанії, — зазначила Тетяна Бадура.

Апарат вже завезли у приймальне відділення та підключили. Завідуючий відділенням інтенсивної терапії та анестезіології Валерій Сивоконюк розповів про його переваги:

— Важливо, що є можливість сервісного обслуговування обладнання. По-друге цей апарат є турбінним, що й було основною вимогою. Таке обладнання є безшумним.

Як зазначила представниця компанії, цей апарат — високого класу, його вже давно використовують медичні заклади у країнах Європи.

У присутності медиків обладнання зібрали та продемонстрували його роботу.

— До вашої уваги апарат експертного класу, який має вмонтовану турбіну. Він забезпечує інтелектуальну вентиляцію легень та допоміжну. Є можливість підключати капнографічний датчик, який оцінює ступінь видиху CO2, та датчик сетурації. Апарат готовий до роботи через 20 секунд після увімкнення. Також він може використовуватися і для новонароджених, — в ході презентації обладнання розповів В’ячеслав Рудий, начальник сервісного центру компанії «UTAS».

Далі медики лишилися з експертом для ознайомлення з роботою обладнання, а сторони підписали акти прийму передачі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Шепетівська міська рада вручила лікарні апарат ШВЛ експертного класу»

  1. Любов Тригубець коментує:

    От тільки пані Завістовська ще ніяк не може визначитися ,який придбати …

  2. Eugene Freilikhman коментує:

    Любов Тригубець, давно визначилися: https://denzadnem.com.ua/aktualno/covid-19/54762
    Тільки терміни доставки трохи змістилися. Але і гроші ще не всі зібрали.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці